وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی / اخبار نمایشگاه دستاوردهای ۱۸۰ روزه وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی

بیرانوند در نمایشگاه دستاوردهای شش ماهه وزارت مردم: توسعه مشاغل خانگی ریل‌گذاری می‌شود
تفاهم‌نامه دبیرخانه مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با «بازار مارکتینگ» در آخرین روز از نمایشگاه دستاوردهای ۶ ماهه وزارت مردم به امضا رسید.
تعیین افق ۱۴۲۰ برای اقدامات راهبردی وزارت مردم/ نمایشگاه دستاوردهای ۶ ماهه وزارت مردم ، فرصت هم‌افزایی سطوح وزارتخانه را
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نگاه بلند مدتی به اجرای طرح‌ها و برنامه‌ها در وزارت مردم وجود دارد و با آینده‌نگری مطلوبی برای بهبود رفاه مردم به پیش می‌رویم.
وزارت کار پیشگام تحول در تصمیم سازی‌های کلان کشور است
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: اقدامات عرضه شده توسط معاونت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نشان دهنده پیشگام بودن این وزارتخانه در تصمیم سازی‌های کلان کشور است.
وزارت مردم شروع امیدوارکننده‌ای داشته است
رئیس فدراسیون کبدی با اشاره به شروع امیدوارکننده وزارت مردم گفت: این دستاوردها نشان از اهمیت رفاه آحاد مردم و تلاش در جهت رفع دغدغه‌های معیشتی دارد.
کاهش زمان صدور مجوزها، خدمت بزرگی به رونق کسب و کارهاست
رئیس بسیج جامعه زنان گفت: کاهش زمان صدور مجوزها یکی از خدمات بزرگ به ملت ایران در راستای رونق کسب و کار و بهبود معیشت است.
ظرفیت‌های وزارت کار می تواند به تحول ورزش‌های همگانی کمک کند
رئیس انجمن پارا وزنه‌برداری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌هایی که در اختیار دارد به تحول ورزش‌های همگانی و سلامت جامعه کمک کند.
تشریح خدمات صندوق بازنشستگی فولاد/ گام مهم برای تکریم و پاسداشت بزرگان عرصه تولید
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: برای رفاهیات و تکریم بازنشستگان برنامه‌های متعددی را در نظر داشته و بنا داریم هر دو ماه یک بار برنامه‌های تجلیل از گروه‌های مختلف بازنشستگان را برگزار کنیم.
نمایشگاه دستاوردهای وزارت کار، نمود اراده برای تحول‌ آفرینی در کشور است
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تغییرات اساسی و بنیادین را در حوزه اشتغال کشور نوید می‌دهد.
آگاهی مردم از خدمات دولت، امیدبخش است
پیشکسوت ورزش والیبال و سرپرست سابق فدراسیون ورزش‌های کارگری گفت: رسیدگی به مشکلات و اطلاع مردم از خدمات مدیران، امیدبخش است.
مردم محور شکوفایی اقتصاد باشند/ ورزش کارگری نیازمند توجه مضاعف است
رئیس فدراسیون کشتی گفت: محوریت مردم در مسیر شکوفایی اقتصاد کشور باید شکل بگیرد.
چکشیان در نمایشگاه دستاوردهای شش ماهه وزارت مردم خبر داد: تدوین سند ملی ارتقای سلامت روان در جامعه کار و تولید
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تدوین سند ملی ارتقای سلامت روان در جامعه کار و تولید و راه‌اندازی ٨٣ خانه بهداشت کارگری خبر داد.
مسکنی: باید تعریف دقیقی از کارآفرینی اجتماعی ارائه شود
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر ارائه تعریف دقیقی از کارآفرینی اجتماعی گفت: این تعریف باید بر اساس موضوعات جدید و مختلف از جمله فقر و بیکاری باشد.
دکتر عبدالملکی: یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از اقشار کم‌ درآمد و محروم بیمه می‌شوند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از اقشار کم‌درآمد و محروم در سال ١۴٠١ تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر قرار می‌گیرند.
چکشیان در آئین امضای تفاهم‌ نامه با جهاد دانشگاهی خبر داد: دبیرخانه «ستاد نهضت ملی ارتقای فرهنگ کار» با رویکرد اسلامی-ایرانی
معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل دبیرخانه «ستاد نهضت ملی ارتقای فرهنگ کار» با رویکرد اسلامی-ایرانی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.
فرصت‌ همکاری های اقتصادی و اجتماعی با افغانستان ایجاد می‌شود
کاردار سفارت افغانستان در ایران گفت: وزارت کار فرصت‌های اقتصادی و اجتماعی مشترکی با افغانستان ایجاد می‌کند که به توسعه روابط دو کشور کمک خواهد کرد
« قبلی صفحه ۱ از ۵ ۲ ۳ ۴ ۵ بعدی »