اخبار - اجتماعی | وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در نشست با کاریابی های استان در اداره کل با حضور مدیران این مراکز با رویکرد معرفی فرصتهای شغلی جدید گفت: هدایت شغلی متناسب با سلایق، تخصص کارجویان و ظرفیت های استان مهمترین رسالت مراکز کاریابی است.
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در نشست با تشکلات کارگری ،کارفرمایی و تعاونی استان گفت: قشر کار و کارگر همواره در راستای پیشبرد اهداف نظام گام برداشته است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در کمیته تخصصی سالمندان البرز گفت: گسترش مشارکت اجتماعی و توانمندسازی سالمندان به عنوان یکی از اهداف مهم سند سالمندی کشور باید در برنامه ریزی های استان مد نظر قرار گیرد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۹:۲۶
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در نشست تخصصی با مدیر و رئیس و کارشناسان روابط کار اداره کل و نیز روسای ادارات تابعه شهرستانی در اداره کل با دستور کار اجرای سامانه جامع روابط کار برگزار شد، گفت: ارائه خدمات به شکل سریع و شفاف از مزایای سامانه جامع روابط کار است.
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های زیرمجموعه تعاون،کار و رفاه در استان البرز به میزبانی صندوق کارآفرینی امید گفت: فصل مشترک کلیه ماموریت های وزارت کار کلیدواژه فرهنگی و اجتماعی است.
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز در مراسم بزرگداشت دهه فجر ویژه جامعه کار و تلاش استان البرز توجه به اقتصاد مقاومتی ورونق تولید داخلی را راه مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن عنوان کرد.
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۹:۱۵
کارگاه آموزشی پیشگیری ازسو مصرف مواد مخدر در محیط کار برای کارگران برای بیش از 50 کارگر واحدهای تولیدی و صنعتی استان در راستای اجرای تفاهم نامه منعقد شده فی مابین اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز برگزار شد.
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۹:۴۳
رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با قدردانی ویژه از استاندار البرز بواسطه حمایت های جدی از طرح اشتغال مهارت محور به صورت پایلوت کشوری در البرز، گفت: عقیده راسخ استاندار البرز بر مهارت افزایی در جهت رشد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری و پویایی وی برای اجرای ایده های نوین در این راستا، منجر به کلید خوردن این طرح ملی در البرز شد.
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز در اولین جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دستگاه های زیر مجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت : روابط عمومی ها با معرفی ظرفیت ها و خدمات مجموعه خود هدایت گر افکار عمومی هستند.
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
رئیس امور اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: بهداشت یاران کار نقش تعیین کننده درپیشگیری از اعتیاد وآسیبهای اجتماعی در محیط های کاری استان دارند.
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۹:۱۲
صفحه ۱ از ۱۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰