اخبار - اجتماعی | وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مدیرکل بهزیستی استان البرز از افتتاح مرکز ماده 16 ترک اعتیاد به منظور جمع آوری معتادین متجاهر در استان پس از سال ها انتظار و مطالبه مردم خبر داد.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
مدیرکل تعاون،کار وفاه اجتماعی استان البرز از فعالیت 48 هزار کارگر فصلی و ساختمانی در البرز خبر داد.
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۶
مدیر کل بهزیستی استان البرز از تداوم روند همدلی مردم مومن البرزی و ارائه کمک رسانی به مددجویان نیازمند در قالب پویش ضیافت همدلی به میزان 32 میلیارد ریال خبر داد.
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷
امیر جعفری مددجوی تحت پوشش بهزیستی استان البرز و ملّی پوش افتخارآفرین کشور در رقابت های جام جهانی معلولان در کشور تایلند موفق به کسب مدال طلا شد.
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
مدیرکل بهزیستی استان البرز از واگذاری یک دستگاه واحد مسکونی به خانواده دارای ۶عضو معلول تحت پوشش بهزیستی در استان در راستای توافق فی مابین سازمان بهزیستی و بنیاد علوی خبر داد.
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
طی نشستی با حضور مدیر کل بهزیستی و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز اقدامات مشترک این دو نهاد در خصوص پیشگیری از اعتیاد و نیز ساماندهی معتادین در استان در سال جاری تبیین شد.
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۲
مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان البرز در بازدید از گروه خودرو سازی مایان به منظور عقد تفاهم نامه همکاری در تولید و فروش دستگاه های خودرو سنگین از تخصیص خط اعتباری 12 هزار میلیارد ریالی جهت تقویت ناوگان حمل و نقل باری کشور خبرداد.
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز از انتشار دفترچه ثبت نام اشتغال مهارت محور برای اولین بار در کشور در استان خبر داد.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان البرز در نشست با معاون حقوقی و امرو استان های صندوق کشوری از استمرار خدمات صندوق کارآفرینی امید البرز بر پایه هم اندیشی همکاران این مجموعه به منظور ارائه خدمت با کیفیت به مردم استان در سالجاری خبر داد.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰
مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز در بازدید از شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران در فردیس به مناسبت هفته کارگر گفت : سربلندترین حوزه در ایام تحریم وکرونا حوزه صنعت کشور است و استان البرز نیز در بین صنایع دارای ظرفیت های بالایی در صنایع مرتبط با حوزه برق در کشور است.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۷
صفحه ۱ از ۲۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰