ارائه وام تسهیلات اشتغال روستایی در شهرستان لنگرود آغاز شد

ارائه وام تسهیلات اشتغال روستایی در بانک کشاورزی شهرستان لنگرود با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز شد .
ارائه وام تسهیلات اشتغال روستایی در شهرستان لنگرود آغاز شد
به گزارش فارس، دکتر علی ربیعی در هفدهمین سفر استانی خود ، از آغاز به کار وام اشتغال روستایی در کشور خبر داد و گفت: ارائه وام اشتغال روستایی در کشور برای نخستین بار در استان گیلان شهرستان لنگرود آغاز شد.

وی امروز برای ارائه وام اشتغال روستایی در بانک کشاورزی شهرستان لنگرود حضور یافت.

دکتر ربیعی خاطرنشان کرد: از محل اشتغال روستایی باید تعداد زیادی شغل ایجاد شود و تنها راه آن سخت‌کوشی، پشتکار و هزینه درست منابع است.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: موسسات عامل پرداخت تسهیلات روستایی بانک های کشاورزی، توسعه تعاون، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید است. که اولین وام این طرح در گیلان استان لنگرود از سوی بانک کشاورزی پرداخت شد.
دکتر علی ربیعی همچنین پیش از ظهر امروز با حضور در نشست شورای اداری شهرستان لنگرود در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برنامه های اشتغال زایی دولت تدبیر و امید را مورد بررسی قرار داد.
در این نشست که با حضور مسئولین و سرمایه گذاران شهرستان لنگرود برگزار شد، دکتر ربیعی گفت:  اگر به زنجیره جهانی متصل نباشیم کارها به‌خوبی انجام نمی‌شود .
وی بیان کرد:  نمی‌گویم همه‌چیز حل و ارتباط با بانک‌ها آسان شده است ولی تحریم، هزینه عزت ملت و نظام است که تحمل کردیم ولی رفع تحریم‌ها نیز پر عزت بوده که انجام شد.
وزیر تعاون، کار ور فاه اجتماعی تاکید کرد: در دولت تدبیر و امید توانسته ایم رشد اقتصادی را حفظ کنیم که اثر آن چند سال بعد نمایان می‌شود.

۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۴:۱۷
کد خبر : ۱۰۰,۴۴۲