کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سنقر و کلیایی برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سنقر و کلیایی با اشاره به ابلاغ تسهیلات اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری گفت: با ابلاغ این تسهیلات ظرفیت مناسبی برای ایجاد اشتغال در استان ایجاد شده است .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، یاوری با تاکید بر نظارت دقیق بر مراحل ثبت نام و اعطای تسهیلات اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری ادامه داد: نظارت بر کلیه مراحل اعطای تسهیلات باید به گونه ای باشد که اشتغال پایدار در روستاها و تحرک اقتصادی و ماندگاری جمعیت در روستاهای شهرستان منجر شود.
دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان بر رعایت تطابق طرح ها با رسته های اولویت دار استان و سرانه اشتغال جدید تاکید نمود و اظهار داشت: امید است با تدبیر مسئولین و نظارت دقیق اعتبارات تخصیصی در محل مناسب، هزینه و باعث ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان و کمک به وضعیت معیشتی خانواده ها گردد.

یاور محمدی فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی در جلسه گفت: با عنایت به نامگذاری سال به اقتصاد مقاومتی انتظار می رود همه با اقدام جهادی نسبت به رفع معضلات کشور از جمله بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار اقدام نمایند.

فرماندار سنقر و کلیایی افزود: شهرستان سنقر در دو بخش کشاورزی و گردشگری از ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی برخوردار است و باید تمام توان خود را جهت استفاده بهینه از این ظرفیت ها به منظور رشد و بهبود وضعیت اشتغال شهرستان به کار گیریم .

محمدی در پایان از مسئولین شهرستانی خواست:  اطلاع رسانی و افزایش آگاهی اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان و افراد جویای کار در خصوص فرصت مطلوب پیش آمده بمنظور ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان را در اولویت کاری خود قرار دهند.

مختار احمدی معاون اشتغال و توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در این جلسه به تشریح فرایند اجرایی و نقش مدیران شهرستانی و کمیته های فنی شهرستانی پرداخت و در خصوص رسته های پر اشتغال در اولویت و طرح های واجد شرایط توضیحاتی ارائه داد و به سئوالات و ابهامات اعضای جلسه پاسخ دادند.

۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۱۰۰,۷۵۲
کلیدواژه ها: کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سنقر و کلیایی