رئیس کمیته کارگری ستاد دهه فجر استان گلستان خبر داد: اجرای 213 برنامه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر

رئیس کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجر استان گلستان، از اجرای 213برنامه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر امسال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، دکتر سعید مازندرانی در نشست خبری با اصحاب رسانه در گرگان اظهار کرد:امسال به مناسبت گرامیداشت سی ونهمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی،213برنامه در سطح استان در نظر گرفته شده است که تعداد48 برنامه به صورت استانی و 165 برنامه در شهرستان اجرا خواهد شد.

وی افزود: در ایام دهه فجر 36برنامه ورزشی، 31برنامه فرهنگی و 26برنامه افتتاح پروژه در استان خواهیم داشت .

رئیس کمیته کارگری کارآفرینی ستاد دهه فجر استان اذعان داشت: دیدار با خانواده شهدا به ویژه شهدای کارگری، دیدار با علما و مسئولین و همچنین کارگران آسیب دیده ناشی از کار از دیگر برنامه های این ایام می باشد.

وی با اشاره به همزمانی دهه فجر وایام فاطمیه ضمن تاکید برحفظ حرمت این ایام تصریح کرد:یکی ازبرنامه های شاخص استانی کمیته کارگری دهه فجر یادواره شهدای کارگری است که در17 بهمن ماه و با حضور اقشار مختلف جامعه کارگری، تعاونی،کارآفرینی وشورای هماهنگی تعاون کار ورفاه اجتماعی برگزار خواهد شد.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان تاکید کرد: محوریت برنامه امسال برگزاری مراسمات و جشن انقلاب در واحد های کارگری سطح استان است.

وی اضافه کرد: بازدیداز واحد های کارگری،مسابقات نقاشی و کتابخوانی،پیاده روی وکوهپیمایی و سایر برنامه های ورزشی،برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه تعاونی هاو جامعه کارگری و تجلیل از کارگران موفق ونمونه از دیگر برنامه های کارگری کمیته کارگری ستاد دهه فجر امسال خواهد بود.

مازندرانی خاطرنشان کرد: برنامه ریزی دهه فجر امسال از دی ماه و با تشکیل دو کمیته استانی . 11 کمیته شهرستانی آغاز شد و در این مدت با برگزاری 20جلسه استانی وشهرستانی و 30ساعت جلسه کارشناسی 213 برنامه متنوع که متناسب با ایام دهه فجر و فاطمیه در استان در نظر گرفته شده است .
رئیس کمیته کارگری ستاد دهه فجر استان تاکید کرد:امسال نیز جامعه کارگری، کارآفرینی و تعاونگران استان با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن، با آرمانهای انقلاب تجدید میثاق خواهندکرد.

۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان گلستان |
کد خبر : ۱۰۰,۸۰۴
کلیدواژه ها: تعاون کار گلستان