پرداخت عیدی مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی بر اساس حروف الفبا خواهد بود

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره پرداخت عیدی به مستمری بگیران گفت: قطعا بعد از مشخص شدن رقم عیدی همانند سال های گذشته بر اساس برنامه زمانبندی و طبق حروف الفبا عیدی را می پردازیم.
پرداخت عیدی مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی بر اساس حروف الفبا خواهد بود

به گزارش ایسنا، سیدتقی نوربخش در نشست خبری که به منظور تشریح برنامه‌های این سازمان در ایام مبارک دهه فجر ترتیب داده شده بود، گفت: در دهه مبارک فجر چندین پروژه با اعتبار حدود 550 میلیارد تومان به بهره داری می‌رسد و یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
وی افزود: آغاز عملیات ساخت سه پروژه درمانی و بهره برداری از 33 پروژه از این جمله است که در میان آنها شش شعبه، هفت مرکز درمانی و یک بیمارستان داریم. درمانگاه های لار، کامیاران در کردستان، ابرکوه در یزد، رزن در همدان، آران و بیدگل، پیشوای ورامین و ازنای لرستان و بیمارستان خوی پروژه های درمانی هستند که افتتاح می‌شوند.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه 141 میلیارد و 800 میلیون تومان صرف این پروژه های درمانی و بیمه‌ای شده است، اظهارکرد: پروژه‌های اقتصادی با ارزش 415 میلیارد تومان نیز در ایام فجر افتتاح می‌شوند که راه‌اندازی دو خط دارویی در شرکت توفیق دارو از این جمله است. عملیات اجرایی خط تولید سرنگ در کارخانه اکسیر نیز آغاز می‌شود. در کارخانجات پتروشیمی و نفت ایرانول و ذوب آهن چهار پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.
دکتر نوربخش ادامه داد: تولید تیرآهن اچ 300 با ظرفیت حدود 350 هزار تن در سال در ذوب آهن اصفهان با ارزشی بالغ بر 200 میلیارد تومان از دیگر پروژه هاست.
وی از صدور 100 میلیون نسخه الکترونیک درمانی در سال اخیر خبر داد و گفت: امسال با حذف دفترچه‌های بیمه کاغذی در مراکز ملکی حتی برای یک بیمار نسخه خطی نوشته نشد. این طرح در مراکز غیرملکی نیز شروع شده و 340 پزشک در یزد تحت پوشش هستند و از وزارتخانه های بهداشت و ارتباطات می‌خواهیم برای گسترش آن همراهی بیشتری داشته باشند.
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۵:۵۶
کد خبر : ۱۰۱,۰۳۶