به منظور دیدار با مردم و افتتاح چند پروژه ؛ دکتر روحانی وارد سیرجان شد

رئیس جمهور به منظور دیدار و گفت و گو با مردم و افتتاح چندین پروژه صنعتی و عمرانی دقایقی پیش وارد سیرجان در استان کرمان شد.
به منظور دیدار با مردم و افتتاح چند پروژه ؛ دکتر روحانی وارد سیرجان شد
به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت‌ الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در بدو ورود به دیار کریمان مورد استقبال حجت الاسلام والمسلمین حسینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه سیرجان و رزم حسینی استاندار و جمعی از مسئولان محلی قرار گرفت.
دکتر روحانی همچنین در گفت وگویی با خبرنگاران با ابراز خرسندی از  اینکه توفیق یافته در آغاز دهه مبارک فجر میهمان مردم عزیز و غیور کرمان باشد، گفت: در این سفر با مردم بزرگوار استان دیدار و گفت و گو  خواهیم داشت و از نظرات آنان نیز بهره‌مند خواهیم شد.
رئیس جمهور با اشاره به برگزاری جلسه شورای اداری اضافه کرد: در جریان این سفر طرح‌های بسیار مهمی افتتاح خواهند شد که از نظر رقم، حجم و اهمیت جزء کم‌نظیرترین پروژه‌هایی خواهند بود که در سال‌های اخیر افتتاح شده اند.
دکتر روحانی با بیان اینکه توضیحات بیشتر درباره این پروژه‌ها و برنامه‌های دیگر دولت برای تسریع توسعه استان در سال‌های آتی به اطلاع مردم خواهد رسید، اظهار داشت: امیدوارم دهه فجر برای مردم ایران و مردم کرمان مبارک باشد و این سفر شکوفایی بیشتر را برای آینده کرمان به ارمغان بیاورد.
رئیس جمهور در این سفر همچنین از مناطق زلزله زده استان کرمان  دیدن خواهد کرد.
گفتنی است دکترعلی ربیعی وزیرتعاون ، کارورفاه اجتماعی نیزهمزمان با رئیس جمهور به کرمان سفرکرده است . 
 
 
 
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۲۹
کد خبر : ۱۰۱,۲۶۴
کلیدواژه ها: دکتر روحانی ، سیرجان