آغاز 600برنامه کمیته کارگری استان مرکزی در دهه مبارک فجر

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: همزمان با نخستین روز از ایام دهه فجر اجرای 600 برنامه کمیته کارگری این استان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی محمدتقی آبایی افزود: برگزاری جشن انقلاب در ادارات و دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان مرکزی، مسابقات فرهنگی و ورزشی در مجموعه های ورزشی کارگران و واحدهای تولیدی و صنعتی، عیادت از بیماران بستری شده در بیمارستان امام خمینی (ره) اراک و بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی نمونه در اراک بخشی از این برنامه ها است.
وی بیان کرد: برگزاری دوره آموزشی تحکیم بنیان خانواده، مهارت زندگی و فرزند پروری، غبار روبی مزار شهدا با حضور اعضای کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجر، افتتاح طرح های تعاونی، دیدار با بازنشستگان، حضور در راهپیمایی 22 بهمن، برپایی نمایشگاه کتاب، دیدار با خانواده معظم شهدا و تجلیل از خانواده این عزیزان بخش دیگری از برنامه های پیش بینی شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی اضافه کرد: برگزاری همایش انقلاب اسلامی، کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی، بازدید از کارگاه پرورش قارچ، بازدید از شرکت لاوان بافت و خورجین گستر و برپایی نمایشگاه توانمندی زنان مددجو، از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده در ایام الله دهه مبارک فجر در این استان است.
استان مرکزی با دارا بودن 12 شهرستان دارای یک میلیون و 429 هزار و 475 نفر جمعیت است که از این تعداد 300 هزار نفر را جمعیت کارگری شامل می شود.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۰۱,۲۹۴