تاکید نماینده ولی‌ فقیه در استان کرمان براستفاده از تمام ظرفیت ها برای خدمت به مردم

نماینده ولی‌ فقیه در استان کرمان با بیان اینکه باید از تمام ظرفیت های خود برای خدمت به مردم استفاده کنیم گفت : انقلاب اسلامی ایران پشتوانه عظیمی دارد و امروز نیز شهدای مدافع حرم باعث اقتدار و عزت ایران اسلامی شدند.
تاکید نماینده ولی‌ فقیه در استان کرمان براستفاده از تمام ظرفیت ها برای خدمت به مردم
به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نقل از تسنیم حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌ سلیمانی صبح امروز در ویژه برنامه گرامیداشت 12 بهمن در شهر کرمان با تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد : تاریخ ایران اسلامی تاریخی پرفراز و نشیب است.
وی با بیان اینکه ایران کشوری بسیار متمدن است و کتاب‌های گیتی‌شناسی که در تاریخ کشورها آمده است بیانگر عظمت تمدن ایران است خاطر نشان کرد: در این کتاب‌ها آمده که ایران دارای قدمت تاریخی است و کشورهای دارای قدمت تاریخی اندک هستند.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه ایران با داشتن تاریخ طولانی تلخی‌هایی داشته و حاکمانی بر این سرزمین حکوت کردند که ظلم‌های زیادی انجام دادند گفت: از زمانی که اسلام بر ایران سایه انداخت ایران متحول شد و اسلام خدمات زیادی به ایران کرد.
وی با بیان اینکه یکی از این خدمات امکان درس خواندن برای همه اقشار بود در حالی که قبل از انقلاب فقط تعداد خاصی اجازه درس خواندن داشتند بیان کرد: تبعیض طبقاتی در کشور وجود داشت و امروز مفاخر ایران در سایه اسلام رشد یافتند.
حجت‌الاسلام و المسلمین علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه شاهان پایانی دوره قاجار و پهلوی با تصمیم خارجی‌ها کشور را ترک کردند و دستور بیگانه را در کشور ما اجرا می‌کردند افزود: اسلام در زمان پهلوی و طاغوت در غربت بود و علمای دین از این زندان به آن زندان منتقل می‌شدند و بعضا در زندان به شهادت می‌رسیدند.
وی با بیان اینکه جریان انقلاب با مدیریت و روحیه جهادی امام خمینی(ره) اثر خود را گذاشت و کار به جایی رسید که خارجی‌ها دستور دادند شاه ایران باید کشور را ترک کند خاطر نشان کرد: شاه به خیال بازگشت کشور را ترک کرد اما جنس یاران امام با مبارزات قبل از آن متفاوت بود و شاه دیگر جرات برگشت به ایران را پیدا نکرد.
امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه شخصیت امام خمینی(ره) ابعاد متفاوتی دارد و در همه زمینهها سرآمد بود افزود: نوع مبارزه امام خمینی(ره) با همه جریانات فکری متفاوت بود و امام خودساخته بود و در فقه و فقاهت، فقیهی برجسته و عارفی مشهور بود.
وی با بیان اینکه امام در مدیریت و سیاست شخصیتی تیزهوش و تیزبین بود و همه جریانات فکری را به خوبی مدیریت کرد تصریح کرد: امام خود را به خوبی آماده کرده بود تا در صحنه عملیاتی دچار مشکل نشود.
حجت‌الاسلام و المسلمین علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه روزه به‌روز بر محبوبیت امام اضافه شد و هر چه سعی می‌کردند با تبعیدها امام را از مردم جدا کنند اما فاصله امام با مردم کمتر می‌شد و امام در درون قلب‌ها جای گرفت بود گفت: امروز نیز مقام معظم رهبری در یک رهبری بی‌نظیر و بی‌بدیل جهان اسلام را مدیریت می‌کند.
وی با بیان اینکه باید به عنایات خاص امام زمان به انقلاب توجه داشته باشیم و تمام ظرفیت خود را در خدمت به مردم بگذاریم و مطمئن باشید در گذرگاه‌های سخت خداوند به اهل ایمان نگاه می‌کند  گفت: انقلاب اسلامی ایران پشتوانه عظیمی دارد و امروز نیز شهدای مدافع حرم باعث اقتدار و عزت ایران اسلامی شدند.
 
 
 
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۳:۰۸
کد خبر : ۱۰۱,۳۱۶
کلیدواژه ها: تاکید نماینده ولی‌ فقیه در استان کرمان براستفاده از تمام ظرفیت ها برای خدمت به مردم