ارائه خدمات مشاوره تخصصی کارآفرینی به علاقه‌مندان در زنجان

رئیس کانون کارآفرینان استان زنجان از ارائه خدمات مشاوره تخصصی کانون کارآفرینان استان زنجان به علاقه‌مندان خبر داد و گفت: استفاده از این خدمات مستلزم ثبت‌نام از طریق دفتر کانون است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان صمد یوسفی با بیان اینکه کانون کارآفرینان استان زنجان در بخش‌های مختلف برنامه‌های خود را پیگیری می‌کند، اظهار کرد: هدف این کانون توسعه کارآفرینی و توجه به این مقوله در جامعه و استان زنجان است.
وی از ارائه خدمات مشاوره تخصصی کانون کارآفرینان استان زنجان به علاقه‌مندان این مقوله خبر داد و گفت: افرادی که متقاضی ایجاد یا توسعه کسب و کار و از فعالان حوزه‌های کارآفرینی هستند، می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.
رئیس کانون کارآفرینان استان زنجان با اشاره به اینکه مشاوران این کانون در طول هفته در بخش‌های مختلف، مشاوره تخصصی به علاقه‌مندان کسب و کار و کارآفرینی ارائه می‌کنند، ابراز کرد: این برنامه از یکم بهمن‌ماه امسال آغاز شده است.
یوسفی با اشاره به اینکه استفاده از خدمات مشاوره کانون کارآفرینان استان زنجان مستلزم ثبت‌نام از طریق دفتر کانون کارآفرینی استان زنجان است، خاطرنشان کرد: کمک به کارآفرینان برتر و ساماندهی آنها از دیگر اهداف کانون‌ها محسوب می‌شود و در مجموع ارائه خدمات و جذب و آموزش از طریق این کانون پیگیری می‌شود.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۴:۴۶
کد خبر : ۱۰۱,۶۰۴