مجموعه رفاهی شهدای کارگران بندرعباس افتتاح شد

طی آئینی با حضور استاندار هرمزگان و معاونان وی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان و جمعی از تشکلهای کارگری، کارفرمایی و تعاونگران مجموعه رفاهی شهدای کارگر بندرعباس افتتاح شد.
در حاشیه این افتتاح،  مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی هرمزگان گفت: مجموعه رفاهی شهدای کارگر با یکهزار و 800 متر مربع زیربنا و محوطه دارای 4 طبقه می باشد.

"مهندس سلیمی" افزود: این مجموعه شامل سالن کنفرانس،اتاق صدا و استراحت، سوئیتهای رفاهی و آبدارخانه است.

وی، مجموع اعتبار هزینه شده برای این مجموعه رفاهی را 22 میلیارد ریال ذکر کرد.

 استاندار هرمزگان نیز به نقش کارگران در تولید  اشاره کرد و گفت: نقش کارگران برجسته و قابل تقدیر است و در عمران، آبادانی و تولید می توان به راحتی نقش آنان را دید.

"دکتر همتی" افزود: با تمام تلاش پیگیر اجرایی شدن درخواست های کارگران و در حد توان به دنبال رفع مشکلات آنها از قبیل بیمه های مختلف و تامین آینده کارگران در ساختار و چارچوب قوانین و مقررات هستیم.

وی بیان داشت: رابطه خوب میان کارگر و کارفرما موجب حیات و ارتقاء کارگاهها خواهد شد و در غیر این صورت آن مجموعه با خطر روبرو خواهد شد چرا که کارگران بعنوان نیروی انسانی رکن اصلی هر کارگاه و یا مجموعه هستند.

وی اضافه کرد: کارگران در طول تاریخ انقلاب اسلامی ثابت کردند که همواره وفادار به انقلاب و کشور هستند و در سخت‌ترین شرایط کشور وفاداری خود را به اثبات رسانده اند.

 

 


۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷
کد خبر : ۱۰۱,۶۵۲