چابهار میزبان مدیران و کارشناسان حوزه بیمه بیکاری و حمایت از مشاغل سیستان و بلوچستان

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: کارگاه آموزشی ویژه مدیران و کارشناسان حوزه بیمه بیکاری در چابهار برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان،  امید آذرنگ با اعلام این خبر گفت: این کارگاه آموزشی به مدت دو روز با حضور مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران ستادی، اجرایی و کارشناسان ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی و فنی و حرفه ای سراسر استان برگزار می شود.

وی رویکرد برگزاری این کارگاه آموزشی را با توجه به نامگذاری شعار سال، اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال بیان کرد و گفت: توانمند سازی و افزایش سطح علمی کارشناسان و مدیران حوزه بیمه بیکاری و حمایت مشاغل برای ارائه خدمت بهتر و مطلوبتر به جامعه هدف ( کارگران و کارفرمایان ) از اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی است.

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه تعداد کل مقرری بگیران بیمه بیکاری در سیستان و بلوچستان 668 نفر است، اظهار کرد: با برنامه ریزی برای هدایت این افراد به اشتغال مجدد، در صدد کاهش این آمار و همچنین صرفه جویی در منابع بیمه بیکاری استان هستیم.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۱۰۱,۸۸۶
کلیدواژه ها: بیمه بیکاری - حمایت از مشاغل - چابهار - تامین اجتماعی - یاوری - مدیرکل - سیستان و بلوچستان - فنی و حرفه ای