پلی کلینیک تامین اجتماعی طبس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد

پلی کلینیک تامین اجتماعی طبس در هفتمین روز از دهه فجر با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این شهرستان به بهره برداری رسید.
پلی کلینیک تامین اجتماعی طبس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، پلی کلینیک تامین اجتماعی طبس در زمینی به مساحت 41 هزار و 800 متر مربع و زیربنای 2 هزار و 900 متر مربع ساخته شد و در آن خدمات آزمایشگاه، رادیولوژی، تزریقات و پانسمان ارائه می شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان استان و شهرستان نیز در افتتاح این طرح عمرانی دهه فجر حضور داشتند.
همچنین یکصد میلیارد ریال برای ساختمان این پلی کلینیک و 50 میلیارد ریال هم برای تجهیزات آن هزینه شده است.
این مجموعه دارای داروخانه و درمانگاه مامایی است و پس از بهره بردای 32 نفر در آن مشغول به کار می شوند.
قرار است مجموعه آبی زغال سنگ طبس با زیربنای کمی 2 هزار و 306 متر مربع و یکهزار و 925 متر مربع فضای ورزشی با اعتبار 45 میلیارد ریال امروز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این شهرستان افتتاح شود.
این مجموعه شامل استخر قهرمانی، آموزشی و کودکان، سونای خشک و بخار، حوضچه آب سرد، اتاق ماساژ و سالن بدنسازی است.
شهرستان طبس با 75 هزار نفر جمعیت، 57 هزار کیلومتر مربع مساحت دارد و از آن با عنوان پهناورترین شهرستان استان و ایران از نظر مساحت یاد می شود.
این شهرستان در 270 کیلومتری غرب بیرجند یکی از قطب های معادن زغالسنگ ایران است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ظهر امروز (چهارشنبه) وارد فرودگاه طبس شد و پس از استقبال مسئولان با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان این شهرستان ادای احترام کرد و بعد از آن به زیارت امامزاده حسین بن موسی الکاظم (ع) رفت.
شرکت در نشست شورای اداری شهرستان طبس، عزیمت به بیرجند و حضور در شورای اشتغال استان از برنامه های امروز وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان جنوبی است.
سفر به شهرستان های نهبندان و قاینات، افتتاح چند طرح عمرانی و خدماتی در این شهرستان ها و نیز افتتاح طرح توسعه بیمارستان میلاد و مسکن معلولان در بیرجند از دیگر برنامه های سفر 2 روزه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به این استان مرزی است.

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۴:۳۸
کد خبر : ۱۰۲,۰۶۸