افتتاح 14 شرکت تعاونی در استان اردبیل بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر

در مراسم گردهمایی بزرگ کارگران، تعاونگران و کارفرمایان در اردبیل که بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد تعداد 14 شرکت تعاونی با اشتغالزایی مستقیم 92 نفر توسط معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، مراسم گردهمایی بزرگ کارگران، تعاونگران و کارفرمایان در اردبیل بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور جمع کثیری از کارگران و تعاونگران و مدیران واحدهای تولیدی و مدیران و مسئولین دستگاههای اجرایی استان در سالن ولایت اردبیل برگزار شد و تعداد 14 شرکت تعاونی بصورت نمادین با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با اشتغالزایی مستقیم 92 نفر و سرمایه گذاری 105میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در این مراسم طی سخنانی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روز بروز مقتدر شده و در مقابل توطئه های متعدد دشمنان و برخی ابرقدرت ها ایستادگی کرده است.

نواداد افزود: انقلاب اسلامی ایران با سه مولفه اسلام، رهبری و پشتوانه مردمی به پیروزی رسید و به پشتوانه همین مولفه ها ۳۹ سال است تمام توطئه های دشمنان نقش بر آب شده است .

وی با اشاره به اینکه اقتدار و امنیت کنونی کشور مدیون خون شهدا و ایثارگران است، گفت: همه باید برای پاسداشت این اقتدار تلاش کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: هم اکنون جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا و مجاهدت های رزمندگان دفاع مقدس به دستاوردهای علمی و نظامی گسترده ای دست یافته که نسل آینده نیز باید به این پیشرفت ها تداوم بخشد و کارگران و کارفرمایان همانگونه که در انقلاب اسلامی نقش محوری داشتند امروز هم با اتحاد و یکدلی می توانند در تولید و اشتغال نقش محوری را ایفا کنند.

هریک از این شرکت های تعاونی تازه تاسیس در شهرستانهای اردبیل - خلخال - بیله سوار  - نمین - سرعین و مشگین شهر  و با موضوع فعالیت در زمینه های زنبورداری - مدرسه غیرانتفاعی - توسعه روستایی - خدمات رایانه ای - دامپروری - حمل و نقل - پرورش بلدرچین - کشاورزی - تولید داروی گیاهی - آبدرمانی - فرش دستباف و خدمات اداری و مالی راه اندازی شده اند.

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۴:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |
کد خبر : ۱۰۲,۱۳۸
کلیدواژه ها: افتتاح 14 شرکت تعاونی در استان اردبیل بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر