تجلیل از کارگران و مدیران واحدهای تولیدی در مراسم گردهمایی بزرگ کارگران، تعاونگران و کارفرمایان در اردبیل

در مراسم گردهمایی بزرگ کارگران، تعاونگران و کارفرمایان در اردبیل که بمناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد، از کارگران ورزشکار برتر و بسیجی نمونه و مدیران واحدهای تولیدی نمونه استان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل،  در مراسم گردهمایی بزرگ کارگران، تعاونگران و کارفرمایان در اردبیل که با حضور جمع کثیری از کارگران و تعاونگران و مدیران واحدهای تولیدی و مدیران و مسئولین دستگاههای اجرایی استان بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در سالن ولایت اردبیل برگزار شد از کارگران ورزشکار برتر و بسیجی نمونه و مدیران واحدهای تولیدی نمونه استان تجلیل گردید.

در بخش پایانی مراسم گردهمایی بزرگ کارگران، تعاونگران و کارفرمایان در اردبیل از مدیران 6 واحد تولیدی موفق در زمینه ایجاد اشتغال پایدار - رونق تولید و توسعه - مشارکت فعال در برنامه های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی حوزه کارگری تجلیل شد.

در این مراسم همچنین از 5 نفر از بسیجیان نمونه که از مدیران واحدهای تولیدی و کارگران شاغل در واحدهای تولیدی را شامل می شدند در حوزه بسیج کارگری قدردانی شد و 6 نفر کارگر ورزشکار استان که در مسابقات کشوری کارگران موفق به کسب مدال شده بودند ضمن معرفی به حاضرین در این مراسم از تلاشهای ارزشمند آنان در عرصه ورزش کارگری، تجلیل شدند.

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۶:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |
کد خبر : ۱۰۲,۱۴۲
کلیدواژه ها: تجلیل از کارگران و مدیران واحدهای تولیدی در مراسم گردهمایی بزرگ کارگران، تعاونگران و کارفرمایان در اردبیل