رونق اشتغال خراسان جنوبی نیازمند نقشه کار منطقه است

نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه گفت: برای رونق اشتغال باید نقشه کاری برای استان اجرا و وضعیت اشتغال این منطقه بیشتر دیده شود.
رونق اشتغال خراسان جنوبی نیازمند نقشه کار منطقه است

به گزارش ایسنا ، محمدرضا امیرحسنخانی در شورای اشتغال استان خراسان جنوبی که با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: باید نقشه کاری برای این منطقه انجام و وضعیت اشتغال این منطقه بیشتر دیده شود.

نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه یادآور شد: این امر با توجه به اینکه استانی مرزی محروم و با پتانسل زیادی است باید بیشتر دیده شود.

امیر حسنخانی با اشاره به آمار بالای قالیبافان در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: باید فکری برای بیمه این قشر از جامعه داشته باشیم.

گفتنی است: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که ظهر (چهارشنبه) وارد خراسان جنوبی شد، پلی کلینیک تامین اجتماعی، مجموعه آبی زغال سنگ و گازرسانی به سه روستای بخش مرکزی طبس را افتتاح و در نشست شورای اداری این شهرستان شرکت کرد.
شرکت در کارگروه اشتغال استان، سفر به شهرستان های نهبندان و قاینات و افتتاح چند طرح در بیرجند از دیگر برنامه های سفر 2 روزه ربیعی به این استان است.

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸
کد خبر : ۱۰۲,۱۸۸