برگزاری دوره آموزشی آشنایی با روند کار تمدید تجمیعی کارت الکترونیک مرزنشینان در سیستان و بلوچستان

معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: دوره آموزشی آشنایی با روند کار تمدید تجمیعی کارت الکترونیک مرزنشینان در زاهدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، اله نظر شه بخش افزود: در اجرای تفاهم نامه 4 جانبه دفتر تعاونی های توزیعی وزارت متبوع، دفتر مقررات و صادرات، شرکت تار مجری طرح سامانه یکپارچه مرزنشینان ایران و اتحادیه های استانی مرزنشینان پیرامون تمدید تجمیعی کارت الکترونیکی مرزنشینان، این دوره آموزشی به مدت یک روز با حضور مدیران شرکت های تعاونی مرزنشینان استان برگزار شد.
وی تسهیل و تسریع در روند اجرای تمدید کارت الکترونیکی مرزنشینان، توزیع عادلانه فرصت ها، منابع و امکانات و همچنین بهره گیری از ظرفیت، استعداد و توانمندیهای اتحادیه ها و شرکت های تعاونی مرزنشین در رشد و توسعه اقتصادی کشور، حمایت از تداوم و استمرار فعالیت تعاونی ها و توانمند سازی آن و کاهش مراجعات مرزنشینان برای پیگیری امورات خود را از اهداف انعقاد این تفاهم نامه در سطح کشور بیان کرد.
شه بخش با بیان اینکه تعداد تعاونی های استان در حال حاضر دو هزار و 433 تعاونی است گفت: 114 تعاونی از این تعداد نیز مرزنشین هستند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۵:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۱۰۲,۲۱۰
کلیدواژه ها: تعاون - کارت الکترونیک مرزنشینان - سیستان و بلوچستان - تعاونی - شه بخش - دوره آموزشی