برگزاری گردهمایی جامعه کار و تلاش و تعاون در جشن بزرگ انقلاب در کرمانشاه

مراسم باشکوهی با حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد استانی، نمایندگان کارگران،کارفرمایان، تعاونگران و کارآفرینان استان و شرکای اجتماعی وزارت متبوع با برنامه های متنوع فرهنگی در مجموعه ورزشی کارگران استان کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ،داود یاوری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد بزرگداشت دهه فجر در این مراسم ضمن تبریک طلیعه سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی و ذکر نام و یاد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و شهیدان  هشت سال دفاع مقدس گفت: کارگران و کارفرمایان با تلاش، کوشش و مدیریت جهادی خود در تولید ، رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال در واقع دنباله رو آرمان های امام و شهداء و منویات مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید هستند.

وی ادامه داد: یکی از مناسبت‌های که رنگ و بوی مردمی دارد، جشن بزرگ انقلاب است که توسط تشکلات کارگری و کارفرمایی و شرکای اجتماعی برنامه ریزی شده و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این خصوص نقش هماهنگ کننده این مراسم مردمی را دارد.
یاوری در ادامه به دستاوردهای دولت تدبیر و امید در زمینه اشتغال اشاره و عنوان نمود: به پاس قدردانی از زحمات کارگردانان اقتصادی استان یعنی مدیران تعاونی ها و کارگران و کارفرمایان امروز در این جشن با شکوه از تعدادی از این عزیزیان تجلیل بعمل خواهد آمد.
در ادامه دکتر مصری یکی دیگر از نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک ایام مبارک فجر گفت:  در عظمت انقلاب اسلامی ایران همین بس که نوکر هیچ قدرتی در دنیا نیست و یقین داشته باشید این نظام اسلامی در دنیا بی نظیر است. قطعاملموس ترین چیزی که همه مردم در آن دوران ستمشاهی به یاد دارند بخش درمان است باید پزشک وارد میکردیم که ساده ترین بیماری ها را مداوا کند و یا بیماران حادتر را به خارج از کشور اعزام میکردند ولی امروز  نه تنها نیاز به وارد کردن متخصص نداریم حتی ازبرکت جمهوری اسلامی از کشورهای دیگر برای درمان به ایران اسلامی مراجعه میکنند.

در مقوله سواد در اوایل انقلاب کلا" 48 درصد از مردم ایران با سواد بودند در حالیکه امروز به برکت این انقلاب  بالغ بر 94 درصد مردم باسواد هستند.

شایان ذکر است: در این مراسم باشکوه که 2500 نفر از خانواده بزرگ تعاون کار ورفاه اجتماعی حضور داشتند، ابتدا توسط گروه تشریفات سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سرود جمهوری اسلامی نواخته شد و همزمان در سالن پرچم جمهوری اسلامی به اهتزار درآمد و در ادامه گروهای مختلف هنری شامل موزیک، نمایش طنز ، مسابقه و گروه سرود  ناشنوایان بهزیستی به اجرای برنامه پرداختند و درپایان این مراسم از فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه به پاس همراهی  با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تشکیل و توسعه شرکت های تعاونی در کرمانشاه وتعداد 14 شرکت تعاونی برتر استان و 8 گروه کار نمونه استان در بخش های کشاورزی، صنعت و خدمات و 9 کارگر و واحد نمونه استان با اهداء لوح سپاس تجلیل بعمل امد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۴:۲۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۱۰۲,۳۱۰
کلیدواژه ها: جشن انقلاب در کرمانشاه