معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کار: کارگران نقش غیرقابل انکاری در ثبات و رشد اقتصاد کشور داشته‌اند

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آئین افتتاح استراحتگاه کارگری شهید حججی شمالغرب کشور گفت: انقلاب اسلامی ایران با درهم آمیختگی مردم‌سالاری و قوانین دینی، باعث شکل‌گیری یک ایدئولوژی جدید در جامعه بین‌الملل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون,کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی مهندس نصرالله بازوند در این آیین و در جمع مقامات استانی آذربایجان غربی گفت: در سایه نظام جمهوری اسلامی ایران مردم در تمامی زمینه‌ها نقش دارند و افکار خود را بیان می‌کنند و این اتحاد و همدلی سبب اقتدار کشور در دنیا است.

وی با تاکید بر اهمیت نقش کارگران در توسعه اقتصادی کشور گفت: کارگران نقش غیرقابل انکاری در ثبات و رشد اقتصاد کشور داشته‌اند لذا تلاش در جهت رفاه این قشر, زمینه ساز توسعه اقتصادی کشور خواهد بود.
وی تصریح کرد: زمانی در یک کشور پویایی و آرامش اقتصادی به وجود خواهد آمد که نیروی کار فعال و جوان وجود داشته باشد و این پتانسیل قوی در جامعه کنونی کشور وجود دارد لذا باید با برنامه ریزی های دقیق تر زمینه های ایجاد ثبات اقتصادی  و رونق تولید با بهره مندی از پتانسیل های موجود در کشور فراهم شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه با اشاره به ظرفیت های استان آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: استان آذربایجان‌غربی با داشتن بیش از یک میلیون نفر تحت پوشش تأمین اجتماعی که از خدمات آن استفاده می کنند ، نقش پررنگی در تحقق جامعه هدف کارگری و کارفرمایی کشور دارد.
دکتر نقی زاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی نیز در این  آئین گفت: محدود کردن انقلاب به دست آورد های داخلی شاید کوچک کردن انقلاب باشد چرا که بزرگترین رخداد قرن 20 ام، انقلاب اسلامی ایران بود و این انقلاب دستاورد های برون مرزی نیز دارد.
وی  در ادامه از  افتتاح  همزمان استراحتگاه کارگری شهید حججی و سالن تنیس شهید نادر علیزاده در مجموعه ورزشی کارگری ارومیه خبر داد. 

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲
کد خبر : ۱۰۲,۳۹۸