همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی جامعه کار و تولید اراک برگزار شد

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی جامعه کار و تولید همراه با برنامه های مسابقات مختلف ورزشی و اهدا جوایز به نفرات برتر در دهمین روز دهه فجر انقلاب اسلامی در منطقه کردشگری گردو میدان کوهنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی محمد تقی آبایی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی  از تمامی برگزار کنندگان این همایش پرشور و نشاط تقدیر و تشکر کرد و حضور مردم اراک را در  این همایش باعث ایجاد نشاط و شادمانی برشمرد و گفت: ورزش منجر به توسعه سرمایه انسانی می شود و ما نیز به عنوان متولی ورزش کارگری باید در اداره کل تعاون، کار ورزش صبحگاهی را نهادینه کنیم.
وی در ادامه افزود: حضور مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیز پرشور تر از هر سال،  به پاسداشت خون شهدای والامقام این مرز و بوم شرکت خواهند کرد و حامی و ضامن بقای ارزش های انقلاب اسلامی خواهد بود.

شایان ذکر است این همایش به همت هیات ورزش های همگانی استان مرکزی ،هیات موتورسواری و اتومبیل رانی استان مرکزی ،حوزه مقاومت بسیج کارگری سپاه ناحیه اراک ،کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه مبارک فجر استان مرکزی و تربیت بدنی و روابط عمومی شرکت آلومینیوم ایران(ایرالکو) برگزار شد.

 

 

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۲
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۰۲,۴۲۲