برگزیدگان جشنواره امتنان و نخبگان جامعه کار و تولید در چهارمحال و بختیاری تجلیل شدند

39 نفر از برگزیدگان جشنواره امتنان و نخبگان جامعه کار و تولید چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری در همایش تبیین نقش کارگران و تعاونگران در پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: کارگران از ابتدای انقلاب اسلامی تا امروز نقش‌های ارزنداه‌ای را در کشور ایفا کرده‌اند که باید قداردان این قشر از جامعه باشیم.
مهندس فاضلی با بیان اینکه دشمنان انقلاب در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی قصد داشتند با تعطیلی کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اقتصاد کشور را دچار بحران کنند، افزود: خوشبختانه کارگران با ایثار، دست از کار نکشیدند و اجازه ندادند چرخ اقتصاد کشور دچار مشکل شود.
وی با اشاره به اینکه تولید و اشتغال یکی از دغدغه‌های بسیار مهم مقام معظم رهبری و دولت است، تصریح کرد: کارگران، کارفرمایان و تعاون‌گران از سرمایه‌های اصلی و بزرگ نظام در عرصه کار، تلاش و تولید هستند.
وی با اشاره به اینکه برای نخستین بار این همایش با هماهنگی کارگران و کارفرمایان تشکیل شد، گفت: برنامه‌ریزی شده در راستای اجرای صحیح قانون کارگری در استان ، تنظیم درست روابط کارگری و کارفرمایی، تشکیل تشکلات کارگری، افزایش بازرسی‌ از کارگاه‌ها، ارتقاء ایمنی کار، کاهش حوادث ناشی از کار و سلامت نیروی کار که از سرمایه‌های عظیم جامعه کارگری هستند و از اولویت مهم دولت حفظ و تقویت این سرمایه‌ها است، گام برداشت.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: جامعه کارگری قشر بزرگ و تاثیرگذار جامعه هستند که باید به منظور تقویت این قشر، تلاش‌های بسیاری صورت گیرد.


۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱
کد خبر : ۱۰۲,۷۶۶