خادمین قرآن تامین اجتماعی زنجان تجلیل شدند

طی مراسمی از برگزیدگان نوزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم و فعالان حوزه نماز کارکنان تامین اجتماعی استان زنجان تجلیل بعمل آمد.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان ،  طی مراسمی ۱۷ نفر از برگزیدگان نوزدهمین دوره مسابقات سراسری مقدماتی کشوری تامین اجتماعی استان زنجان در مراسم  خادمین قرآن تجلیل شدند.

 در این دوره از مسابقات قرآن نفرات اول تمامی رشته ها به مرحله نهایی صعود کرده و عبدالله سهرابلو موفق به کسب رتبه سوم کشوری در رشته مفاهیم قرآن کریم شده بود.

همچنین در این مراسم ازبرترین‌های مسابقه کتابخوانی ،فعالان نماز  وجمع‌خوانی قرآن کریم که طی ماه مبارک رمضان سالجاری به میزبانی حسینیه اعطم زنجان برگزارشد، تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم مسعود علیاری، مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان اظهار کرد: نوزدهمین دوره مسابقات قرآن سازمان تامین اجتماعی، آبان ماه سال جاری همزمان با سراسر کشور با حضور همکاران تامین اجتماعی در بخش بیمه‌ای و درمان در استان زنجان برگزار شد.
علیاری تصریح کرد: در این دور از مسابقات ۸۲ نفر از همکاران در دو بخش بیمه‌ای و درمان در ۴ رشته مفاهیم، ترتیل، قرائت و حفظ قرآن کریم شرکت کردند که توفیق کسب امتیازهای خوبی را داشتند.
مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه امسال برای دومین سال متوالی مسابقه کتابخوانی در حوزه نماز برگزار شد، گفت: این مسابقه برای پرسنل و خانواده‌هایشان بود که در بهمن ماه سالجاری و با حضور ۱۱۳ شرکت کننده برگزار شد و ۴۴ نفر موفق به کسب امتیاز لازم در آزمون مربوطه شدند.

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۵:۰۷
کد خبر : ۱۰۲,۸۰۸

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید