برگزاری مراسم بهره برداری از طرح های ترافیکی شهرداری شرکت تعاونی تاکسیرانی اصفهان

مراسم افتتاحیه پروژه های خدماتی و بهره برداری از طرح های ترافیکی شهرداری و شرکت تعاونی تاکسیرانی اصفهان با حضور استاندار و شهردار اصفهان و معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و سایر مسولین شهری درمحل شرکت تعاونی تاکسیرانی شهرداری اصفهان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان در مراسم افتتاح اولین مرکزتست هیدرواستاتیک مخازن گاز C.N.G ومرکز بهداشت وایمنی سلامت ناوگان تاکسیرانی و مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در شهر اصفهان گفت: بخش خصوصی باید به ناوگان حمل و نقل عمومی وارد شود تا هم استانداردهای جهانی رعایت شود و هم ناوگان حمل و نقل عمومی نوسازی شود.
وی در خصوص توسعه  مترو نیز اظهار داشت: باید با فراخوان بخش خصوصی در راستای افزایش تعداد واگن ها اقدام نمود.
شهردار اصفهان نیز در این برنامه اعلام کرد: تمام دستگاههای اجرایی، کارآفرینان و افرادی که به اصفهان علاقه دارند باید کمک کنند تا شاهد شهری پویا با هوایی پاک باشیم و به مرکز گردشگری ایران و جهان تبدیل شویم.
در پایان این مراسم استاندار از زحمات مدیران مربوطه از جمله جعفری مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری و  شفیعی مدیر عامل تعاونی تاکسیرانی اصفهان با اهدای لوح تقدیر تجلیل کرد.
شایان ذکر است: شرکت تعاونی تاکسیرانی اصفهان به مناسبت آغاز دهه فجر مانور باشکوهی را با حضور1000 دستگاه تاکسی در سطح شهر اصفهان برگزار کرد.

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۱۰۲,۸۳۶
کلیدواژه ها: برگزاری مراسم بهره برداری از طرح های ترافیکی شهرداری شرکت تعاونی تاکسیرانی اصفهان با حضور استاندار