افتتاح ساختمان اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان جم

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، ساختمان اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان جم با حضور فرماندار جم ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه بوشهر و مسئولان محلی افتتاح  و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
در این افتتاحیه حمید رضا پناه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: کار احداث این ساختمان در زمینی به مساحت 350 متر با زیر بنای 700 متر مربع در سال 1395 آغاز شد که پس از یک سال امروز به صورت رسمی مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
وی افزود: تا قبل از سال 92  از 11 اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی موجود در سطح استان بوشهر، 3 اداره با مالکیت سازمان همراه بود که با افتتاح این ساختمان و چهار ساختمان دیگر در سال آینده، شاهد مالکیت در تمام ساختمان‌های اداری شهرستانی ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهیم بود.
فرماندارشهرستان جم ضمن تقدیر و تشکر از خدمتگزاران جمهوری اسلامی اعلام کرد: افزایش زیرساخت های سازمانی موجب توسعه و تعالی سازمان خواهد شد.

وی تصریح کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سازمان هایی است که از بدو تولد تا پایان عمر همراه و همگام با مردم است و آماده خدمتگزاری به مردم است.

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۴:۳۸
کد خبر : ۱۰۲,۹۰۲