جلسه شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی برگزار شد

با حضو دکتر سازگار نژاد معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضای شورای هماهنگی مدیران تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ، سومین جلسه شورای هماهنگی در محل سالن جلسات سازمان تامین اجتماعی استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل  تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ، دکتر سازگارنژاد معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه  با تأکید بر تعامل بیش از بیش مدیران دستگاههای اجرایی در جهت پیشبرد اهداف  وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سطح استان تصریح کرد: باید با بهره گیری از ظرفیت همدیگر در راستای هم افزایی  و تقویت نقاظ ضعف در جهت حل مشکلات پیش روی برنامه های بلند مدت وزارت قدم های موثری برداریم.
وی در ادامه جلسات شورای هماهنگی مدیران استانی را بستر بسیار مهم و موثری در جهت تبادل تجارب و اطلاعات عنوان و افزود: در این جلسات مهم می توان تصمیمات  مهمی در خصوص رفع مشکلات  و اجرای برنامه های یکپارچه  با وحدت رویه اتخاذ کرد.
نقی زاده مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی مدیران استان نیز در این نشست ، گزارش مختصری از عملکرد و برنامه های اداره کل متبوع در حوزه های مختلف کاری ارائه کرد  .
در ادامه جلسه هریک از مدیران و معاونین دستگاههای اجرایی به بیان  مشکلات و پیشنهادات خود پرداختند.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۱۴
کد خبر : ۱۱۱,۰۱۸