چهارمین جلسه شورای هماهنگی اردبیل برگزار شد

چهارمین جلسه شورای هماهنگی استان اردبیل با حضو دکتر سازگار نژاد معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، اعضای شورای هماهنگی ،مدیران تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبییل ، در محل سالن جلسات اداره کل متبوع برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ، در این جلسه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ضمن ارایه گزارش اجمالی در خصوص طرحهای اشتغال فراگیر و اشتغال پایدار روستایی گفت: با پیگیری استاندار در سال 97 با جدیت تمام دنبال تحقق اشتغال 20 هزار نفری استان هستیم.

دکتر سازگارنژاد معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه بااشاره به موقعیت جغرافیایی استان اردبیل گفت:استان اردبیل از نظر موقعیت جغرافیایی و شرایط طبیعی دارای پتانسیل مطلوب اقتصادی می باشد که می بایست از این فرصت درجهت اشتغال زایی استفاده کرد.
وی همچنین بر تعامل بیش از بیش مدیران دستگاههای اجرایی در جهت پیشبرد اهداف وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سطح استان تصریح کرد: باید با بهره گیری از ظرفیت همدیگر در راستای هم افزایی و تقویت نقاظ ضعف در جهت حل مشکلات پیش روی برنامه های بلند مدت وزارت قدم های موثری برداریم.
وی جلسات شورای هماهنگی مدیران استانی را بستر بسیار مهم و موثری در جهت تبادل تجارب و اطلاعات عنوان و افزود: در این جلسات مهم می توان تصمیمات مهمی در خصوص رفع مشکلات و اجرای برنامه های یکپارچه با وحدت رویه اتخاذ نمود.
دکتر رحیمی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: استان اردبیل از استانهای پیشرو در بحث اشتغال فراگیر و اشتغال پایدار روستایی و عشایری است.
در ادامه جلسه هریک از مدیران و نمایندگان دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل به بیان مشکلات و پیشنهادات خود پرداختند.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |
کد خبر : ۱۱۱,۳۰۸