ربیعی انتخاب افشانی را به عنوان شهردار تهران تبریک گفت

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی انتخاب محمدعلی افشانی را به عنوان شهردار تهران تبریک گفت.
ربیعی انتخاب افشانی را به عنوان شهردار تهران تبریک گفت
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی انتخاب محمد علی افشانی را به عنوان شهردار تهران تبریک گفت . 

متن پیام به شرح زیر است . 

 
برادر گرامی
 
جناب آقای مهندس محمد علی افشانی
 
با سلام و تحیت
 
انتخاب شایسته حضرتعالی را به عنوان شهردار تهران تبریک می گویم. 
 
تجارب ارزنده و کارآمدی شما در عرصه های مدیرتی مختلف ، همراه با شناخت شما از مسائل پیچیده شهری، این امیدواری را ایجاد کرده است که با همراهی شورای محترم شهر تهران و همکاری های موثر، زندگی بهتر، مطلوب تر و با کیفیت بالاتر برای شهروندان تهرانی فراهم شود.
 
فرصت را مغتنم شمرده و آمادگی کامل خود را برای توسعه همکاری ها میان شهرداری تهران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه هایی نظیر ارتقای رفاه اجتماعی، بهبود سبک زندگی، کاهش فقر و حاشیه نشینی، ایجاد بسترهای مناسب برای کارآفرینی و کسب کارهای خانگی و شهری، اشتغالزایی از طریق نوسازی بافت های فرسوده، توسعه خدمات اجتماعی، توانبخشی معلولان و اقشار آسیب پذیر، سلامت اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی در شهر تهران تدوین و اجرا کنیم.                                                               
 
امیدوارم در بستر  ارتقای همکاری های مشترک میان شهرداری تهران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهری آرام و شهروندانی پر امید و با نشاط داشته باشیم .
 
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۸:۱۵
کد خبر : ۱۱۱,۶۲۰