برگزاری دومین همایش سراسری روسای شعب بانک توسعه تعاون - زمان: 2 تیرماه

ربیعی در دومین همایش سراسری روسای شعب بانک توسعه تعاون : اجتماع محوری ؛ خانواده محوری و مشکل گشایی در دستور کار بانک ها قرار بگیرد
برگزاری دومین همایش سراسری روسای شعب بانک توسعه تعاون - زمان: 2 تیرماه
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ،علی ربیعی ظهر امروز در دومین همایش سراسری روسای شعب بانک توسعه تعاون اظهار کرد :  فقر زدایی؛ ایجاد اشتغال و افزایش مقاومت اجتماعی سه برنامه اصلی این وزارتخانه در سال ۹۷ است  که در تلاشیم با اهتمام ویژه به این مهم  جامه عمل بپوشانیم.
وی گفت : بانک توسعه تعاون به منظور کاهش اثر تحریم ها بر زندگی اجتماعی مردم باید در افزایش مقاومت و نشاط اجتماعی نقش آفرین باشد.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تحریم های اخیر آمریکا افزود: تحریم های جدید آمریکا مسائل اجتماعی در ایران را نشانه رفته است و در این سو نقش وزارت تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی و دستگاه‌های وابسته به عنوان محافظان اجتماعی نقش جدی و اثر گذار است.
ربیعی  تاکید کرد: در این راستا بانک توسعه تعاون در کنار ایفای نقش مالی و اعتباری خود باید با تبیین نقش اجتماعی در راستای مقاومت اجتماعی و نشاط اجتماعی مردم تلاش کند چرا که در بعد جامعه هدف این بانک این سیاست ها می گنجد.
ربیعی ایجاد زنجیره خدمت را امری مهم دانست و بیان کرد: بانک توسعه تعاون که دارای پایگاه اجتماعی در میان مردم است باید مردم را از خدمات ارزنده اقتصادی مبتنی بر اصول اجتماع محور چون اشتغال فراگیر روستائیان آگاه و به ماندگاری مردم در روستاها و مرزها کمک کند.
وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی  به سلامت اداری در این نهاد اشاره کرد و گفت: خوشحالم که در این بانک شاهد تخلفاتی نیستیم که جایگاه سلامت اداری را تحت شعاع قرار بدهد؛ این امر به خوبی نشان دهنده نیروی انسانی توانا ست که باید برای تقویت آن تمام توان را به کار برد.
ربیعی تاکید کرد: آیین اثر بخشی جایگاه تعاون از وظایف بانک توسعه تعاون است ؛ بدانیم ساختار اجتماعی فراتر از ساختار مالی است پس از اکنون باید چنین دیدگاهی را در این نهاد به منظور خدمت به مردم بر قرار کرد.
براساس این گزارش ، دومین همایش روسای شعب بانک های  توسعه تعاون از صبح امروز  در حال برگزاری است.
۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۵:۳۱
کد خبر : ۱۱۴,۷۹۸

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید