بیست و هشتمین سفر استانی ربیعی در دولت دوازدهم (استان گلستان)

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که وزیر معین گلستان در ستاد اقتصاد مقاومتی است، وارد استان گلستان شد .
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ، ربیعی  صبح امروز پنج شنبه هفتم تیر عازم استان گلستان شد و قرار است  در این سفر یک روزه، ضمن اهدای احکام بازنشستگی به بازنشستگان صندوق روستائیان عشای  دو پروژه کارخانه فراورده های لبنی و کارخانه تولید خمیر کاغذ از ضایعات کشاورزی  را نیز افتتاح کند . 
شرکت درنشست های اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال و فعالان اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی استان گلستان از دیگر برنامه های پیش بینی شده وزیرتعاون ، کارورفاه اجتماعی در این سفر است . 
در این سفر یک روزه، علی سرزعیم معاون امور اقتصادی، عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال، احمد مشیریان معاون روابط کار ،  حمید کلانتری معاون امور تعاون ، محمدرضا واعظ مهدوی مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر و اصغر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را همراهی می کنند.
گفتنی است  شرکت در آئین افتتاح اینترنت پرسرعت روستایی (USO ) در روستای محمدآباد شهرستان گرگان، شرکت در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان گلستان با حضور اعضای شورا و کارآفرینان حوزه ICT ، افتتاح متمرکز پروژه های حوزه ارتباطات و فناوری از جمله برنامه های سفر پیشین ربیعی در فروردین  ۹۷ به همراه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به این استان  بود.

 

۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲
کد خبر : ۱۱۵,۴۶۸

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید