۹۹ میلیارد و ۱۰۸ میلیون تومان ‌معادل 97درصداعتبار تخصیصی برای اشتغال‌ روستایی ‌استان مرکزی مصوب شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: از مجموع ۱۰۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رقم تخصیصی به استان ۹۹ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان در بانک‌های عامل در قالب ۳۹۷ طرح مصوب شده است.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی محمدتقی آبایی در حاشیه جلسه منتخب کارگروه تخصصی اشتغال استان مرکزی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هشتمین جلسه منتخب کارگروه اشتغال استان مرکزی به ریاست معاونت اقتصادی استاندار مرکزی  برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه عملکرد بانک‌های عامل مورد بررسی قرار گرفت که خوشبختانه در دو هفته گذشته بانک‌ها با اهتمام و تلاش بیشتری کار خود را ادامه دادند و نتایج خوبی را شاهد بودیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی تصریح کرد: تا کنون 1071متقاضی دریافت تسهیلات اشتغالزایی روستایی با رقم317میلیارد تومان به بانک های عامل معرفی شده که تا کنون 397 طرح با رقم حدود 100میلیارد تومان در بانک های عامل مصوب شده که معادل 97 درصد تسهلات تخصیصی به استان است.

آبایی افزود: از این تعداد 223 طرح با مبلغ 47 میلیارد تومان انعقاد قرارداد و تعداد158  طرح با رقم 24میلیارد تومان موفق به دریافت تسهیلات شده اند.

وی اضافه کرد: پیش بینی می شود با پرداخت100درصد رقم ابلاغی به استان که معادل 205 میلیارد تومان است حدود2500 فرصت شغلی جدید در روستاهای استان ایجاد شود.

۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۶:۰۵
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۱۶,۵۴۲

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید