برگزاری دوره آموزشی فضای مجازی و آسیب های ناشی از آن ویژه کارگران و مقرری بگیران بیمه بیکاری در سبزوار

دوره آموزشی فضای مجازی و آسیب های ناشی از آن ویژه کارگران و مقرری بگیران بیمه بیکاری با حضور 35 نفر از کارگران و مقرری بگیران بیمه بیکاری در محل موسسه آموزشی مانا برگزار و مباحث متعددی در خصوص آسیب های فضای مجازی ، شبکه های اجتماعی و تهدیدات موجود برای خانواده ها و فرزندان مطرح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی یک  دوره آموزشی  فضای مجازی و آسیب های ناشی از آن  ویژه مقرری بگیران بیمه بیکاری در شهرستان سبزوار برگزار شد.

 عقیل مختاری معاون مدیرکل و رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سبزوار در رابطه با این خبر عنوان کرد: در جهت اجرای تفاهم نامه منعقده با فرماندهی انتظامی شهرستان و در راستای آگاهی بخشی به جامعه هدف و جلوگیری از نفوذ آسیب های اجتماعی در خانواده های کارگران این اداره اقدام به برگزاری یک دوره آموزشی تحت عنوان فضای مجازی،تهدیدات و آسیب های آن  ویژه کارگران و مقرری بگیران بیمه بیکاری نمود.

مختاری در تکمیل این خبر افزود : این دوره آموزشی با حضور  35 نفر از کارگران و مقرری بگیران بیمه بیکاری در محل موسسه آموزشی مانا برگزار و مباحث متعددی در خصوص آسیب های فضای مجازی  ، شبکه های اجتماعی و تهدیدات موجود برای خانواده ها و فرزندان مطرح شد  و در ادامه روشهای صحیح استفاده و بهره برداری از امکانات مجازی و شیوه های کنترل فرزندان و محافظت از خود و اطلاعات شخصی در این فضا آموزش داده شد.

شایان ذکر است سرگرد علی هاشم آبادی از افسران پلیس فتای شهرستان سبزوار که به عنوان مدرس در این دوره آموزشی حضور یافته بود ضمن ارائه مطالب مفید و هشدارهای اثر بخش به ابهامات و سؤالات حاضران پاسخ داد .

۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۶:۰۸
کد خبر : ۱۱۶,۵۶۰

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید