آخرین پرده عشق / محمد امین سازگارنژاد

آخرین پرده عشق / محمد امین سازگارنژاد

 وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در کمتر از هجده ماه چهار بار در معرض رای اعتماد مجلس محترم و نمایندگان مردم قرار گرفت.  از بد حادثه قسمت شد تا نگارنده در سه مرحله آخر در کنار وزیران و مجلس باشم. نوبت به برادر عزیزم جناب آقای شریعتمداری رسیده بود . یکی از مهم ترین چالش ها و دغدغه های نمایندگان بر محور سازمان تامین اجتماعی و زیر مجموعه های آن بود. در این سوی ماجرا مردی سکان دار رهبری و هدایت این سازمان ملی را عهده دار بود که از ویژگیهای منحصر به فردی برخوردار بود. جراحی بی نظیر در کسوت پزشکی، مدیری لایق و از هر نظر شایسته ، خلاق، پیگیر و صبور در همه فرازها و فرودها.  من در  سالهایی که به عنوان مدیر کوچکی در تعامل و ارتباط با مدیران ملی کشور انجام وظیفه کردم، عشق و علاقه وافری که ایشان نسبت به سازمان تحت مدیریت داشت ندیده­ ام و این از شاخصه های بی بدیل این انسان بزرگ و خدوم بود. 

 سه شنبه ظهر بود که خدمت ایشان رسیدم با هم در مورد آینده  و سرنوشت سازمان بزرگ تامین اجتماعی صحبت کردیم، از وزیر جدید آمده و تغییر مدیران می گفتند که من حرفهایم را نوشته ام و به جناب آقای شریعتمداری تحویل داده ام. دل نوشته ها را هم حضوری گفته ام. مدیریت این سازمان در شرایط خاصی که دارد کار ساده ای نیست زیرا  تامین اجتماعی، سازمانی متعلق به کارگران است و باید سالانه 80 هزار میلیارد تومان درآمد داشته باشد تا 80 هزار میلیارد تومان به مستمری بگیران و بازنشستگان پرداخت نماید. گفتند من اولین مدیر عاملی هستم که در تاریخ سازمان از دل سازمان برآمده ام و عاشقانه به ماموریتها و مسئولیتهای آن عشق می ورزم، صحبتهایم تمام نشده بود که برادر گران قدرم آقای تاج الدین هم آمدند. بحث های ما عوض و  موضوع سفر گرگان با وزیر مطرح شد. هر دو بزرگوار با شوق زاید الوصفی گفتند با همه وجود وزیر را همراهی خواهیم کرد و برنامه ریزی کردند. آنها با اخلاص پرواز کردند تا خدمت به خلق خدا را تکمیل کنند و امید را به جامعه بدهند . 

 اما با کمال تاسف رفتند و کشور و ملت و دولت و ما را تنها گذاشتند نامشان و یادشان هماره در دلها خواهد ماند، خدایشان رحمت کند.

 

۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۴۳
کد خبر : ۱۳۱,۸۷۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید