سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خبر داد :

تشکر اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی از شفاف‌سازی شریعتمداری

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکید نمایندگان بر حمایت و تقویت بخش تعاونی‌ها و کارآمدسازی آن‌ها به عنوان زمینه ساز اشتغال، بیان کرد: اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی از شفاف‌سازی شریعتمداری در حوزه‌کاری شستا و اعلام اسامی هیات مدیره شرکت‌ها تقدیر و تشکر کردند.
تشکر اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی از شفاف‌سازی شریعتمداری
به گزارش جهان نیوز سیدحسین نقوی حسینی ، در باره نشست امروز (یکشنبه ۱۱ آذرماه) فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با محمد شریعتمداری وزیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار داشت: در ابتدای جلسه نکات و نظرات نمایندگان مطرح شد و وکلای ملت بر هدایت و مدیریت دقیق تامین اجتماعی و حفظ حقوق کارگران به عنوان حق الناس و جلوگیری از دست اندازی دولت به حقوق کارگران تاکید کردند.
وی با بیان اینکه نمایندگان حاضر در جلسه بر استفاده از مدیران توانمند، کارآمد و آشنا به کار در این وزارتخانه تاکید کردند، افزود: همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر ضرورت پرداختن جدی به اشتغالزایی تاکید کردند.
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکید نمایندگان بر همسان ‌‎سازی حقوق بازنشستگان و اجرای مصوبه مجلس در برنامه ششم توسعه، ادامه داد: توجه بر شرایط سخت بازنشستگان و در نظر گرفتن بسته‌های حمایتی برای آن‌ها از جمله موارد دیگری بود که نمایندگان بیان کردند.
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکید نمایندگان بر ضرورت رسیدگی به شرایط درمانی، مراکز درمانی و بیمارستان‌های تامین اجتماعی، گفت: ضرورت احیا و تقویت تعاونی‌های مرزنشینان در جهت اشتغال در مناطق مرزی نیز مورد دیگری بود که از سوی نمایندگان مطرح شد.
 
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸
کد خبر : ۱۳۲,۴۸۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید