وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در جمع خبرنگاران : طرح های فنی و مهارتی به بخش غیردولتی واگذار می شود

شریعتمداری گفت: دولت با روش های جدید آموزشی به دنبال واگذاری برخی از طرح های فنی و مهارتی به بخش های غیردولتی است.
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در جمع خبرنگاران : طرح های فنی و مهارتی به بخش غیردولتی واگذار می شود
به گزارش ایرنا، محمد شریعتمداری عصر دوشنبه در آیین افتتاح مجتمع آموزشی فنی و حرفه ای تدبیر بندرعباس در جمع خبرنگاران افزود: دولت با استفاده از امکانات و فضای آموزشی و با سرمایه گذاری و بازسازی مجدد، این ظرفیت ها را در اختیار بخش خصوصی قرار می دهد و با این روش یک ظرفیت جدید به ظرفیت های خدماتی و تولیدی اضافه می شود. 

 

وی با اشاره به افتتاح ساختمان مجتمع فنی و حرفه ای تدبیر بندرعباس گفت: این ساختمان از جمله طرح هایی است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با 200 هزار ساعت خدمات آموزشی در حوزه مهارت افزایی و اشتغال قدم برداشته است. 
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی، نقش مشارکتی بخش های دولتی و غیر دولتی استان هرمزگان در حوزه مهارت افزایی و ایجاد بازار کار برای جوانان بسیار تعیین کننده است. 

 

شریعتمداری اظهار داشت: استان هرمزگان به علت وجود ظرفیت های طبیعی دریایی می تواند در ارایه نقش منطقه ای و ملی واحدهای تولیدی اثرگذار باشد. 
وی به وجود صنایع اقتصادی مستقر در غرب هرمزگان اشاره کرد و یاد آور شد: این ظرفیت ها هر چند فرصت مناسبی برای بکارگیری نیروهای بومی و محلی است اما در حوزه مهارت افزایی تلاش های خوبی صورت نگرفته است. 
وی اظهار امیدواری کرد: مرکزهای فنی و حرفه ای در تربیت کادر فنی و هنرجوهای بومی این استان در حوزه مهارت افزایی قدم های موثری تری بردارند. 
 
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۶:۲۵
کد خبر : ۱۳۳,۴۶۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید