دکتر شیخ الاسلامی وزیر کار و امور اجتماعی :مردم کارگزاران اصلی و مورد اعتماد نظام هستند

دکتر شیخ الاسلامی وزیر کار و امور اجتماعی در دومین سفر از سومین دور از سفرهای استانی هیئت دولت به استان آذربایجان شرقی گفت : مردم کارگزاران اصلی و مورد اعتماد نظام هستند.

دکتر عبد الرضا شیخ الاسلامی وزیر کار و امور اجتماعی دردر دومین سفر از سومین دور از سفرهای استانی هیئت دولت در راس هیاتی وارد استان آذربایجان شرقی شد و مورد استقبال پرشور مردم همیشه در صحنه شهرستان هریس قرار گرفت .
دکتر شیخ الاسلامی با حضور در مسجد سپاه هریس از مردم به عنوان کارگزاران اصلی و مورد اعتماد نظام یاد کرد و گفت : بزرگترین مقاصد و دستاورد انقلاب اسلامی نظام مبتنی بر ولایت است و تمامی مسئولین و دولتمردان این نظام که برپایه مردم مداری و عدالت محوری و ایمان بنا گذاری شده جز خدمت به مردم هیچ هدفی ندارند .
وی تصریح کرد : سفرهای استانی یک راهبرد و استراتژیک مهم است و دولت اهتمام جدی به سفرهای استانی دارد و ما مصوبات سفر اول و دوم را پیگیری خواهیم کرد.

دکتر شیخ الاسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهتمام و تلاش دولت در پی گیری و حل مشکلات مردم خاطر نشان کرد: هدفمند کردن یارانه ها به معنی حذف یارانه ها نیست ، بلکه هدفمند کردن و برقراری توازن و عدالت در جامعه است . و این امر بعضی از هزینه های بی رویه را از بین برده و آنها را به صورت هدفمند دنبال می کند .
وزیر کار و امور اجتماعی به ایمان ، تلاش و پشتکار مردم شهرستان هریس اشاره کرد و از حضور آنان در تمامی عرصه ها قدردانی کرد
۲۸ آبان ۱۳۸۸ ۱۹:۰۶
کد خبر : ۱۳,۶۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید