در ملاقاتهای مردمی انجام گرفت :دستور رسیدگی به 400 نامه از سوی وزیر کار صادر شد

وزیر کار وامور اجتماعی در ملاقاتهای مردمی خود که بعد از ظهر امروز در محل ساختمانی اداره کار و امور اجتماعی شهرستان تبریز انجام گرفت دستور رسیدگی به صدها نامه دریافتی را صادر کرد .
به گزارش روابط عمومی وزارت کار و امور اجتماعی مهندس حمید حاجی عبدالوهاب معاون وزیر کار و امور اجتماعی گفت : در جریان ملاقاتهای حضوری دکتر عبدالرضا شیخ الاسلامی که بعداز ظهر امروز انجام گرفت ، وزیرکار به منظور رسیدگی هرچه سریعتر به درخواستهای مراجعه کنندگان ، دستور رسیدگی به 400نامه با موضوع اشتغال را به مسئولان مختلف صادر کرد .
براساس این گزارش مهندس حمید حاجی عبدالوهاب معاون وزیر کار تاکید کرد : تعداد نامه های دریافتی در ملاقاتهای بعداز ظهر امروز وزیر کار بیش از رقم یاد شده است اما فقط 400 نامه به طور مسقیم وغیر مستقیم با درخواست اشتغال همراه بوده است .
وی همچنین گفت : اکثر درخواستهای ارائه شده از سوی فارغ التحصیلان بیکار انجام گرفته است . به علاوه بخش دیگر این درخواستها از سوی نیروی کاری بوده است که آموزشهای آنان متناسب با بازار کار نیست .
وی افزود : مراجعه کنندگان وتقاضاهایی که از سوی افراد فاقد مهارت انجام گرفته است نیز بخش قابل توجهی از این تقاضاها را شامل شده است .
مهندس عبدالوهاب خاطر نشان کرد : علاوه بر 400 تقاضای رسیدگی شده در بعداز ظهر امروز تقاضای تعدادی از مراجعه کنندگان پیرامون مشکلات کارگری و درخواست وام برای ایجاد اشتغال از سوی جوانان و یا راه اندازی واحدهای تولیدی بوده است .
گفتنی است : دکتر شیخ الاسلامی وزیر کار و امور اجتماعی فردا نشست ویژه ای با کارآفرینان و صاحبان واحدهای تولیدی خواهد داشت ودر این نشست به صورت مستقل در خصوص مسایل مرتبط با بازار کار به بحث وگفتگو می پردازند .
۲۷ آبان ۱۳۸۸ ۱۸:۰۳
کد خبر : ۱۳,۶۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید