جلسه کمیته کارشناسی بنگاههای زود بازده در گناوه برگزار شد

جلسه کمیته کارشناسی بنگاههای زودبازده شهرستان گناوه با حضور کارشناسان دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل در سالن اجتماعات فرمانداری گناوه برگزار گردید.
در این جلسه ملک زاده معاون برنامه ریزی و عمران فرمانداری گناوه طی سخنانی اظهار داشت : کمیته نظارت شهرستان بر اساس برنامه مشخص و با همکاری دستگاهای اجرایی و بانکهای عامل کار نظارت بر طرحهای زودبازده را با جدیت پیگیری می نماید.

وی به جلسات برگزار شده در طول دو ماه گذشته اشاره و عنوان داشت : ما جلساتی را با دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل داشته ایم که جلسه امروز ماحصل و تکمیل کننده جلسات قبلی است.
ایشان بر لزوم همکاری بیشتر کارشناسان با کارگروه اشتغال تاکید و خواستار مشارکت و همکاری بیشتر کارشناسان با کارگروه اشتغال شد.
در ادامه طاهری رییس حوزه بانک ملی گناوه نیز در سخنانی خواستار بررسی دقیق طرحها در دستگاههای اجرایی شد.
ایشان اضافه کرد : سیستم بانکی و کارشناسان بانکهای عامل آماده همکاری در این خصوص هستند و هدف همه ما اجرای طرحها ی زودبازده اعطای تسهیلات بر اساس مزیت ها ی شهرستان و یک کار کارشناسی شده است تا افرادی که اهلیت کار را دارند مشخص و این تسهیلات به آنها بر اساس طرحی که توجیه اقتصادی داشته باشد پرداخت شود.
در ادامه صفائی کارشناس اشتغال اداره کار گناوه نیز در سخنانی لزوم بررسی طرحهای پذیرش شده توسط دستگاهای اجرایی را در جلسه کمیته کارشناسی ضروری دانست و عنوان داشت : این جلسات یک هفته قبل از جلسه کارگروه تشکیل می شود. و خروجی این جلسات در کارگروه اشتغال مورد بررسی و به تصویب می رسد.
وی بار دیگر بر مشارکت دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل در امرنظارت و همکاری با این کمیته تاکید نمود.
وی در باره یارانه طرحهای زودبازده اضافه کرد : در صورتی که کارآفرینی به تعهدات خود عمل نموده باشد با تایید دستگاه اجرایی و بانک عامل یارانه به وی پرداخت خواهد شد.
در این جلسه کشاورزی کارشناس امور اقتصادی فرمانداری نیز طی سخنان کوتاهی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کمیته نظارت در دو ماه گذشته ، بر لزوم وجود بانک اطلاعاتی در دستگاهای اجرایی تاکید نمود و اعلام داشت جلسه کارشناسی قبل از جلسه کارگروه تشکیل می شود و طرح پس از تصویب در این جلسه به کارگروه اشتغال جهت تصویب ارائه می شود.
۲۷ آبان ۱۳۸۸ ۱۱:۱۱
کد خبر : ۱۳,۶۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید