برگزاری مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کارگری گلستان

هفتمین دوره مسابقات قرائت ، حفظ و مفاهیم قرآنی ویژه جامعه کارگری گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کار و امور اجتماعی استان گلستان رییس اداره امور اجتماعی و اشتغال اداره کل کار و امور اجتماعی استان گلستان گفت : تعداد شرکت کنندگان در این مسابقات 150 نفر بودند که 80 نفر آنها خانمها و 70 نفر آقایان بودند .
جعفر ممشلو افزود : در مراسم افتتاحیه این محفل قرآنی ، رییس سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت : بزرگترین عبادتها ، قرایت قرآن است زیرا قاری و مستمع قرآن هر دو در اجرا و پاداش با هم یکسانند .
حجت السلام ولی نژاد در ادامه سخنان خود افزود : هرکسی که وارد این دریای قرآنی شود دست خالی بر نمی گردد زیرا قران پناهگاه مطمئنی برای بشریت است .
لازم به ذکر است این مسابقات در رشته قرائت ویژه برادران ، آقایان : محمد نعیمی ، زین العابدین خوجملی و ادریس خوجملی اول تا سوم شدند و در بخش خواهران : خانمها : اقدس ایوبی ، مریم سادین و اکرم منصوری رتبه های اول تا سوم در رشته قرائت را به خود اختصاص دادند .
همچنین در بخش حفظ پنج جزء خواهران ، خانمها : مهدیه اشرفی ، ناهید ربیعی و زهرا تجری رتبه های اول تا سوم این بخش را به خود اختصاص دادند و در بخش حفظ بیست جزء ، خانمها : سمانه اسفندیاری ، کبری اسماعیل نژاد و زینب دیلم رتبه های برتر این بخش از مسابقات را کسب نمودند و در بخش حفظ کار ویژه خانمها : سمانه زنگانه و زهرا کوهساریان رتبه های برتر این مسابقات را به خود اختصاص دادند .
در رشته حفظ پنج جزء ویژه برادران : آقای محمد فندرسکی مقام نخست این مسابقات را کسب و در بخش بیست جزء آقای ابراهیم خالی زاده مقام نخست را بدست آورد و همچنین در بخش حفظ کل آقایان : ذکریا پورنیا و غفور قلقانی توانستند رتبه های برتر مسابقات را کسب کنند .
وی در پایان گفت : در بخش مفاهیم قرآن کریم نیز آقایان بهمن یازرلو و حسین نجاتی و محمدعلی اصغری و خانمها زینب نظری ، خدیجه احمدی و راحله کریمی مقام اول تا سوم این بخش از مسابقات را به خود اختصاص دادند .
۲۵ آبان ۱۳۸۸ ۱۱:۰۴
کد خبر : ۱۳,۶۶۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید