مشاور وزیر و مدیر کل روابط عمومی وزارت کار خبر داد:برپایی نمایشگاه کتاب در وزارت کار


همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی ، نمایشگاه بزرگ کتاب در وزارت کار و امور اجتماعی برپا می شود .
به گزارش روابط عمومی وزارت کار و امور اجتماعی علیرضا محمد علی مشاور وزیر و مدیر کل روابط عمومی وزارت کار با اعلام این خبر گفت : هفته کتاب یکی از هفته‌های مهم و فرهنگی کشور است و توجه‌ دادن بیشتر خانواده‌ها به ویژه قشر جوان و نوجوان به کتاب و مطالعه در این هفته از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
وی برپایی نمایشگاههای کتاب را بستری مناسب برای افزایش سرانه کتابخوانی عنوان کرد و افزود : نگاه جامع و مناسب نسبت به ترویج کتابخوانی در جامعه از نتایج برگزاری مناسب هفته کتاب است و یقینا برنامه های هفته کتاب و ترویج کتابخوانی ، تاثیر مثبتی در بالا رفتن کیفیت فعالیتهای کشور خواهدداشت.

وی با اشاره به اینکه با تدابیر صورت گرفته در سال گذشته در نمایشگاه کتاب وزارت کار 45 هزار جلد کتاب با تخفیف ویژه به همکاران فروخته شد گفت : تلاش می شود که علاوه بر هفته کتاب در مناسبتهای مختلف نیز این گونه نمایشگاهها برگزار تا کتاب در سبد کالای خانوار قرار گیرد .

وی افزود : در این نمایشگاه که از روز یکشنبه 24 آبان 1388 به مدت یک هفته در وزارت کار برگزار می شود سه هزار عنوان کتاب از سوی 10 ناشر عرضه می شود .
وی تصریح کرد : کارکنان وزارت کار می توانند تا سقف 700 هزار ریال با تخفیف 55 درصدی کتاب خریداری کنند .
خاطر نشان می سازد این نمایشگاه از ساعت 8 صبح تا 18 برگزار می شود و علاوه بر کارکنان وزارت کار ، کارکنان واحدهای تابعه نیز می توانند از این نمایشگاه خریداری کنند .
۲۳ آبان ۱۳۸۸ ۱۵:۲۷
کد خبر : ۱۳,۶۷۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید