تشکیل کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان دشتستان

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان دشتستان تشکیل شد.

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری دشتستان به ریاست معاونت محترم عمرانی، برنامه ریزی اداری فرماندار تشکیل گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کار و امور اجتماعی دشتستان در ابتدای جلسه وطن خواه رئیس اداره کار و امور اجتماعی دشتستان و دبیر کارگروه اشتغال ضمن خیر مقدم به حضار گزارشی از عملکرد بنگاه های کوچک اقتصادی زودبازده و کارآفرین در شهرستان ارائه نموده و اظهار داشت: از تعداد 1946 طرح مصوب تعداد 1229 طرح به بهره برداری رسیده و تعداد اشتغال ایجاد شده از محل این طرح تعداد 3456 نفر بوده است.
ایشان همچنین اعلام نمود: میزان تسهیلات پرداختی به بنگاه های زودبازده در شهرستان مبلغ 478294 میلیون ریال می باشد.
در ادامه جلسه دبیر کارگروه اشتغال به تشریح دستور کار جلسه پرداخت و درخواست ها و پرونده های واصله را مطرح نمود.
در پایان جلسه دهقان معاونت عمرانی، برنامه ریزی اداری فرماندار ضمن تشکر از حضور اعضاء کارگروه تأکید نمود: حضور نمایندگان دستگاه های اجرائی در جلسات کارگروه الزامی است و در صورتی که رئیس یا نماینده دستگاهی در جلسه شرکت ننماید ضمن عدم طرح درخواست و پرونده مربوطه موضوع از طریق مقامات مافوق پیگیری می شود. بنابراین با توجه عدم حضور نماینده سازمان صنایع ومعادن در جلسه پرونده های مربوط به این سازمان مطرح نمی گردد.
ایشان همچنین افزود: دستگاه های اجرایی بایستی احساس مسئولیت بیشتری نموده و همواره بر طرح ها نظارت داشته باشند و این کنترل و نظارت از هنگام تشکیل پرونده تا زمان بهره برداری و حتی پس از آن نیز در بر می گیرد.
مصوبات جلسه :
1- طرح CNG آقای اصغر رضایی مصوب گردید و مقرر شد تعدادی از طرح های ارسالی به بانک عامل حذف و طرح مذکور جایگزین گردد .
2- با درخواست تمدید دوران مشارکت طرح مرکز کپی دشتستان به مدیریت آقای مهدی ایزدی بدلیل تقسیط تسهیلات و موانع قانونی موافقت نگردید .
3- درخواست تسطیح اراضی آقای عبدالعلی مزارعی در خصوص کاهش تعداد اشتغال از 3 نفر به 1 نفر به تصویب اعضاء رسید .
4- مقرر گردید جهاد کشاورزی شهرستان طرح های اولویت دار خود را جهت جایگزینی به کارگروه ارائه نماید .
۲۰ آبان ۱۳۸۸ ۱۵:۱۳
کد خبر : ۱۳,۶۸۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید