برگزاری همایش سه جانبه گرایی در قزوین

همایش سه جانبه گرایی با هدف بررسی وضعیت واحدهای تولیدی و صنعتی استان با حضور نمایندگان محترم دولت ، کارگر و کارفرما برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کار و امور اجتماعی استان قزوین در این همایش که طی دو روز در محل استراحتگاه سنگاچین برگزار شد.
بابایی معاون روابط کار اداره کل کار و امور اجتماعی استان قزوین ضمن قدردانی از حضور فعال شرکای اجتماعی دولت در این همایش به بحث و بررسی در خصوص وضعیت واحدهای تولیدی بخصوص واحدهای صنعتی استان و مقایسه چگونگی وضعیت این واحدها به واحدهای کشوری پرداخت وی نقش شوراهای درون کارگاهی در کاهش تنش بین کارفرمایان و کارگران را موثر دانست و گفت : مقایسه آمار و اطلاعات مربوط به عملکرد این شوراها و نقش سازنده آن موجب کاهش تعداد دادخواستهای واصله در سال 87 شده است .
وی با تاکید بر جایگاه کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار در کاهش حوادث ناشی از کار ، جایگاه این کمیته ها را در این واحدها را بسیار با اهمیت دانست .
این همایش ایمانی مدیر کل کار و امور اجتماعی استان قزوین نیز با تاکید بر ضرورت وفاق و همدلی بین این سه گروه از شرکای اجتماعی دولت خواستار تعامل بیش از پیش بین نمایندگان کارفرما و کارگران با اداره کل کار و امور اجتماعی شد و نقش کلیدی این تشکلها را در پیشگیری از بحرانهای کارگری در واحدهای تولیدی را یاد آور شد .


۱۹ آبان ۱۳۸۸ ۱۲:۴۵
کد خبر : ۱۳,۶۸۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید