آغاز به کار طرح بازدید همگانی از مراکز فنی و حرفه ای

مراکز آموزش فنی و حرفه ای تا 21 آبان آماده بازدید همگانی و تهیه عکس از سوی علاقه مندان هستند .
به گزارش روابط عمومی وزارت کار و امور اجتماعی سازمان آموزش فنی و حرفه ای تنها سازمان ارایه دهنده فراگیر آموزش های فنی و حرفه ای ناپیوسته در کشور بوده و با آموزش بیش از 3 میلیون کارآموز در سال گذشته مسئولیت مهارت آموزی منطبق با نیازهای بازار کار را برای تمامی جاونن جویای کار و مهارت آموزی برای شاغلان ، دانشجویان در حال تحصیل فارغ التحصیلان دانشگاهی ، روستائیان ، زنان و کارجویان را در اولویت کاری خود قرار داده است .

برپایه این گزارش به منظور ترویج و ارتقا فرهنگ مهارت آموزی در جامعه مراکز آموزش فنی و حرفه ای تا 21 آبان ماه 1388 آماده بازدید همگانی علاقه مندان هستند .
این گزارش می افزاید : سازمان آموزش فنی و حرفه ای همچنین به منظور ترغیب افکارعمومی همزمان با بازدید همگانی جشنواره عکس مهارت را با موضوع نگاهی دیگر به مهارت و پیامدهای آن : مهارت وارتقای صلاحیت حرفه ای نیروی انسانی ، مهارت وخود اشتغالی ، مهارت و کار آفرینی ، مهارت وتوسعه ی پایدار، مهارت و استقلال ملی. مهارت وتوسعه فناوری، مهارت واشتغال پایدار، مهارت وفقرزدائی، مهارت وتوسعه کشاورزی و عمران روستایی، ،مهارت و صنعت، مهارت و اصلاح الگوی مصرف ، مهارت و بهداشت ایمنی ، مهارت و توسعه مدیریت ، مهارت و استاد مربی ، مهارت وکار آموز و مهارت ودانشگاه و .... برگزار می کند . تمامی هنرمندان، دانشجویان، مربیان، کارآموزان، دانش آموزان و سایر علاقه مندان می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

هرشرکت کننده می تواند با حداکثر 10 عکس در مسابقه شرکت کند. علاقه مندان میبایست آثار خود را به همراه فرم شرکت در مسابقه، حداکثر تا تاریخ 15/9/88 به روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به آدرس تهران : صندوق 818/13445 خیابان آزادی نبش خوش جنوبی " دبیرخانه جشنواره عکس مهارت " ارسال نمایند. شایان ذکر است به نفرات برتر که توسط هیأت داوران این دوره انتخاب شوند لوح تقدیر و جوایزی نفیس به رسم یادبود تقدیم می شود. ضمنا " تلفن: 66427697 فکس: 66944094 آماده پاسخگویی است .

۱۸ آبان ۱۳۸۸ ۰۸:۴۹
کد خبر : ۱۳,۶۹۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید