مدیر کل کار و امور اجتماعی استان همدان:مراکز جدید خدمات ورزشی رفاهی کارگران ایجاد می شوند

مدیر کل کار و امور اجتماعی استان همدان گفت: یکی از سیاستهای راهبردی وزارت کار و امور اجتماعی ایجاد مراکز خدمات ورزشی رفاهی کارگران است .
به گزارش روابط عمومی اداره کار و امور اجتماعی استان همدان مسعود اقلامی افزود : هم اکنون دو مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران در شهرستان همدان که دارای امکانات سالنهای ورزشی چند منظوره – زمین فوتبال چمن استخر سرپوشیده بوده و به کارگران خدمات ارائه می دهند .
وی افزود : دو مجموعه فرهنگی ورزشی نیز در شهرستان ملایر و نیز یک مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران در شهرستان اسد آباد ارائه خدمات می کنند و مجموعه فرهنگی ورزشی قروه در جزیره رزن نیز در حال ساختمان است .

اقلامی اظهار داشت : مجموعه فرهنگی رفاهی ورزشی کارگران با 3 هزار متر مربع که الحاقی به باشگاه کارگران شماره یک واقع در میدان مدرس است از جمله پروژه های سفر ریاست محترم جمهوری به استان همدان بود . که با پیگیری های لازم و تلاش شبانه روزی تکمیل مورد افتتاح قرار گرفت .
مدیر کل کار و امور اجتماعی استان همدان خاطر نشان ساخت : این مجموعه دارای دو سالن چند منظوره ورزشی – سالن پذیرائی با ظرفیت 600 نفر و خوابگاه با ظرفیت 1620 نفر آماده ارائه خدمات به تلاشگران عرصه کار و تولید هستند .
خاطر نشان کرد : مجموعه فرهنگی رفاهی – ورزشی کارگران با نام تالار تلاش از نظر تجهیزات و ساختمان در نوع خود در استان بی نظیر است .
۱۶ آبان ۱۳۸۸ ۱۱:۴۲
کد خبر : ۱۳,۷۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید