پرداخت بیش از 9 هزار میلیارد ریال به متقاضیان بنگاه های زودبازده در آذربایجان شرقی

دبیر کار گروه ا شتغال و سرمایه گذاری آذربایجان شرقی از پرداخت 9 هزار و 420 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به متقاضیان ایجاد بنگاه های اقتصادی زودبازده در این استان خبر داد .
به گزارش روابط عمومی اداره کار و امور اجتماعی استان آذربایجان شرقی احمد لطفی نژاد در نشست کار گروه ا شتغال و سرمایه گذاری استان گفت : پرداخت این میزان تسهیلات 48 هزار فرصت شغلی در بخشهای مختلف اقتصادی اعم از صنعت و معدن ، کشاورزی ، خدمات و تجارت شد .

وی افزود : تسهیلات فوق به 40 هزار و 772 بنگاه زودبازده پرداخت شده است که این میزان 56 درصد سهم استان از محل اعتبارات بنگاه های زودبازده در چهار سال گذشته را شامل می شود .
لطفی نژاد در ادامه از اتمام طرح تمام شماری بنگاه های زودبازده با تسهیلات دریافتی بیش از 100 میلیون ریال خبر داد و اظهار داشت نتایج اولیه نشان از موفقیت این بنگاه ها دارد .
در این نشست با تشریح اهداف طرح کارورزی برای آمادگی شغلی فارغ التحصیلان دانشگاهی و تسریع در اجرای این طرح ، مقرر شد دستگاه های اجرایی طرف قرار داد با اداره کل کار و امور اجتماعی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان به همراه دستگاه های پذیرنده سهمیه در مورد نقل و انتقال سهمیه استانی در سطح استان هماهنگیها و اقدامات لازم را به عمل آورند و این امر از طرف کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری استان تفویض شده است .
۱۶ آبان ۱۳۸۸ ۱۱:۴۰
کد خبر : ۱۳,۷۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید