مدیر کل کار استان سیستان و بلوچستان: دانش آمو ختگان مراکز علمی جذب بازار کار می شوند

دانش آمو ختگان مراکز علمی جذب بازار کار می شوند
مدیر کل کار و امور اجتماعی استان سیستان و بلوچستان در تشریح نحوه جذب دانش آموختگان دانشگاهی در بازار کار گفت : این طرح از سال 86 و در راستای ایجاد اشتغال ایجاد شد .
وی افزود : ارتقاء توانمندیهای حرفه ای با رویکرد ساماندههی بازار کار ، ایجاد زمینه های مناسب برای رشد فرهنگ بکارگیری نیروهای متخصص در واحدهای اقتصادی و همچنین ارتقاء سطح علمی بخشهای تولیدی با رویکرد اصلاح ساختار تولید کشور از جمله اهداف این طرح است .

مدیر کل کار و امور اجتماعی استان ادامه داد : سال گذشته با اجرای ان طرح پانصدو 89 نفر دانش آموخته دانشگاهی در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد جذب بازار کار شدند .
وی تصریح کرد در سالجاری نیز با توجه به تفاهمنامه هایی که با دستگاههای اجرائی و دستگاههای ذیربط ایجاد شده است سهمیه استان دو هزار و ده نفر است که تا کنون 260 نفر از محل اجرای این طرح مشغول بکار شده اند .
وی خاطر نشان کرد : دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و زابل ، بهزیستی ، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ، تعاون ، بازرگانی و کمیته امداد از جمله دستگاههایی هستند که در این تفاهمنامه برای اجرای طرح کارورزی همکاری می کنند .
وی تصریح کرد : به متقاضیان این طرح ، ماهیانه کمک هزینه کارورزی پرداخت می شود .
۱۶ آبان ۱۳۸۸ ۱۱:۳۶
کد خبر : ۱۳,۷۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید