بیانیه وزارت کار و امور اجتماعی به مناسبت روز ضد استکباری 13 آبان

روابط عمومی وزارت کار و امور اجتماعی به مناسبت 13 آبان روز ضد استکبار بیانیه ای صادر کرد .
متن بیانیه به شرح زیر است :
آبان ماه در تقویم انقلاب اسلامی با وقایع بزرگی چون تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، روز مبارزه با استکبار جهانی، سالروز تبعید امام راحل(ره) و روز دانش آموز همراه است و ۱۳‬آبان برگ زرینی از تاریخ انقلاب اسلامی است که با رویش جوانه‌های سبز ایمان، ایثار ، دشمن شناسی و دشمن ستیزی تجلی پیدا کرد. ‪از این رو13 ‬آبان نقطه پیوند برگ‌های زرینی از تاریخ آزادگی و مجاهدت ملت ایران است.

این روز یادآور رویدادهای بزرگی در تاریخ خونبار انقلاب اسلامی است . رویدادهایی همچون همچون دستگیری و تبعید سلسله جنبان نهضت اسلامی ایران در پی به تصویب رساندن لایحه کاپیتولاسیون از سوی رژیم طاغوت و شهادت جمعی از دانش آموزان میهن اسلامی در تظاهرات اعتراض آمیزو ضداستکباری دانش آموزان و دانشجویان ‬از حواث مهم این روز است.

این روز همچنین یادآور تسخیر و پاکسازی لانه جاسوسی آمریکا از لوث وجود فتنه گران توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) است بطوریکه بنیانگذار انقلاب اسلامی این حرکت خود جوش مردمی را انقلاب دوم و به مراتب بزرگتر از انقلاب نخست نامیدند.
بدین منظور وزارت کار و امور اجتماعی از حضور تمامی اقشارمردم به ویژه کارگران ، کارمندان و نیز دانش آموزان و دانشجویان که با هدف بیعت دوباره با آرمان های بلند رهبر فرزانه حضرت آیت الله خامنه ای و تکریم سیاست‌های دولت کریمه دکتر احمدی نژاد و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی شعار مرگ برامریکا سر داده اند تقدیر و تشکر می کند .
۱۳ آبان ۱۳۸۸ ۱۴:۵۴
کد خبر : ۱۳,۷۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید