دومین جلسه هماهنگی برپایی نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین در اصفهان برگزار شد

دومین جلسه هماهنگی برپایی نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین در دهه مبارک فجر با حضور مدیر کل و نمایندگان دستگاه های اجرایی برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی، محسن نیرومند مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان دراین جلسه با مروری بر مصوبات جلسه قبل گفت: ما تلاش می کنیم تا در این نمایشگاه توانمندی های مردم به وِیژه بانوان در عرصه کارآفرینی را به نمایش بگذاریم.
وی با اشاره به وضعیت اشتغال به ویژه در بین جوانان تحصیل کرده افزود: هدف ما امیدوار کردن و ایجاد انگیزه و ایده در جوانان به ویژه نسل سوم انقلاب است تا با اتکا به توانمندی ها خود به کسب درآمد و کارآفرینی بپردازند.
نیرومند در خصوص آخرین پیشنهادات و تصمیمات استان در برپایی این نمایشگاه توضیح داد: در جمع بندی نهایی با استانداری و شرکت نمایشگاه ها که روز سه شنبه 2 بهمن ماه برگزار خواهد شد به دنبال این خواهیم بود که غرفه های کارآفرینی از غرفه ای دستگاه های اجرایی مجزا باشد و نتیجه مذاکرات را به اعضای کمیته اعلام خواهیم کرد.
بر اساس توضیحات نمایندگان دستگاه های اجرایی در این نمایشگاه، دستاوردهای بانوان سرپرست خانوار و معلولین و بانوان تحت پوشش بهزیستی بانوان بهبود یافته از اعتیاد تحت پوشش بهزیستی، دستاوردهای بانوان کارآفرین در زمینه بوم گردی، گل و گیاه و صنایع دستی، تولید زعفران زیرمجموعه جهاد کشاورزی و صنایع دستی ، میراث فرهنگی و فنی و حرفه ای در این نمایشگاه ارائه خواهد شد.
شایان ذکر است: نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی از16 تا 19 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸
کد خبر : ۱۳۷,۷۸۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید