برگزاری دومین جلسه کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه فجر با حضور مدیران دستگاه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام

دومین جلسه کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در آستانه فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به ریاست شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام و با حضور کلیه مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام و دبیر اجرایی خانه کارگر با رویکرد بررسی و تدوین برنامه های بزرگداشت دهه فجر در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی در ابتدای جلسه ضمن بیان ضرورت تبیین دستاوردها و ثمرات ارزشمند انقلاب اسلامی برای نسل جوان و امروزی، گفت: دهه فجر، متعلق به یک فرد و گروه خاص نیست و همه آحاد جامعه به یک اندازه در بزرگداشت آن سهیم هستند و گرامیداشت این دهه نمادی از عظمت ایران اسلامی است.

رییس کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی به برگزاری فاخر برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید و اظهار کرد: سعی بر آن است تا بتوانیم با کمک و همراهی اعضای کمیته و حرکت خود جوش مردم مراسم گرامیداشت ایام دهه فجر را با شکوه تر و در شان جامعه بزرگ کارگری و کارفرمایی برگزار نماییم.

رییس شورای هماهنگی مدیران استان افزود: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش کارگری و نقش کارگران در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی، همچنین هم اندیشی و هم افزایی واحدهای کارگری برای اجرای کیفی برنامه های گروهی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی ویژه کارگران از اهم وظایف کمیته کارگری و کارفرمایی می باشد که باید مورد توجه اعضا قرار گیرد.

گفتنی است: ضمن اعلام همکاری و همراهی برای برگزاری هرچه با شکوه تر برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط اعضا کمیته، برنامه های پیشنهادی از جمله برگزاری جشن انقلاب، برگزاری نشست خبری کلیه مدیران، نواختن زنگ انقلاب در یکی مهد کودک های و واحدهای کارگری،  برپایی غرفه مشترک کلیه دستگاه ها و ارائه دستاوردهای چهل ساله  انقلاب اسلامی، دیدار با خانواده های شهدای انقلاب، دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه، افتتاح طرح های اشتغالزا، برگزاری مسبقات ورزشی و .... در ایام دهه فجر در جلسه مطرح و مورد تاکید قرار گرفت.

۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵
کد خبر : ۱۳۷,۷۹۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید