طرح های اشتغال روستایی مرکزی 6 درصد بیشتر از رقم ابلاغی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تصویب طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایر در این استان موجب شده که عملکرد 6 درصد بیش از رقم ابلاغی باشد.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی«محمد تقی آبایی » افزود: 2 هزار و 50 میلیارد ریال اعتبار در راستای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایر استان مرکزی به این استان ابلاغ شده که یکهزار و 25میلیارد ریال آن تخصیص شده است.
وی بیان کرد: یکهزار و 601 طرح با اعتبار 2 هزار و 170 میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال سه هزار و 12 نفر در استان مصوب شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: 894 طرح با اعتبار یکهزار و 540 میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال 2 هزار و 232 نفر موفق به انعقاد قرارداد شده است.
آبایی  تصریح کرد: 857 طرح استان در این حوزه تاکنون یکهزار و 300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در استان مرکزی دریافت کرده اند.
وی عنوان کرد: با پرداخت این میزان تسهیلات زمینه اشتغال 2 هزار و 109 نفر در استان مرکزی ایجاد شده است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی افزود: طرح اشتغال روستایی و عشایری از طرح های موفق دولت تدبیر و امید است که نقش موثری در توسعه روستاها دارد و از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون طرحی با این قدرت در مناطق روستایی اجرا نشده است.
استان مرکزی با دارا بودن 12 شهرستان دارای بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر جمعیت است.
۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۷
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۳۷,۸۷۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید