دوره آموزشی آشنایی با سبک زندگی سالم در جامعه کار و تولید در کردستان برگزار شد

دوره آموزشی آشنایی با سبک زندگی سالم در جامعه کار و تولید (طرح ملی کاج ) با همکاری سازمان بهزیستی و با حضور کارفرمایان و مدیران منابع انسانی واحد های کارگری در استان کردستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون ،کار و رفاه اجتماعی کردستان، مسلم شبرنگ مدرس این دوره هدف از اجرای این طرح را کاهش اعتیاد در جامعه کار و تولید در واحد های کارگری استان بیان کرد .

نسرین ویسانی رئیس اداره امور اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان نیز اهداف این کارگاه آموزشی را در راستای ارتقای سطح دانش و افزایش آگاهی کارشناسان امور اجتماعی در حوزه پیشگیری از اعتیاد در واحد های کارگری شهرستان ها و نیز استقرار مداخلات پیشگیرانه بمنظور  بهره‌وری نیروی کار، کمک به افزایش مهارت و دانش عمومی کارگران در خصوص سوء مصرف مواد، جلوگیری از ایجاد درگیری و برخوردهای مخرب با افزایش مهارت‌های مدیریت هیجان، جلوگیری از افزایش و کنترل حوادث ناشی از کار، تقویت روحیه همدلی و همراهی کارگر و کارفرما و جلوگیری از هدررفت منابع در واحدهای کارگری، ارتقای فرهنگ کار بر اساس آموزه های دینی، پیشگیری از حوادث کار و صیانت از نیروی انسانی ذکر کرد.

پیشکاری، معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان نیز ارایه آموزش های مرتبط با خانواده ها را به منظور پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ضروری دانست.۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۰۴
کد خبر : ۱۳۷,۹۷۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید